chachar1922

Co dělá pracovník na modelování mračen bodů, zobrazování v prostoru?

Jednalo by se o práci u stavební firmy. Jelikož jsem dělala jen v Archicadu projekt domu, tak vůbec nevím co bych dělala tady. Nejspíš bych pracovala v Autocadu, ale co bych projektovala si nedokážu představit a na střední mi zrovna deskriptiva vůbec nešla. Nevíte někdo o co jde? Viděla jsem i video na YTube – ale jsem v loji.
Děkuji pokud byste mě někdo zasvětil.

Nejlepší odpověď
gecco

Velmi pravděpodobně půjde o jednoduchou a monotónní práci – nastavování ´rozlišení´ a velikosti pole v nějakém CADu…
Mechanická práce podle předepsaných modelů (kdybych to měl k něčemu přirovnat, pak k práci SW testera).
Je potřeba pečlivost a soustředěnost při nastavení (nastavování) parametrů a odečtu (ukládání) výsledků.
Neboj – k tomu nebudeš potřebovat ani aritmetiku, ne tak desktiptivu…
___
Časem se ale můžeš propracovat k vytváření modelů – výrazně zajímavější práce, ale k ní zase budeš potřebovat matematiku na zcela jiné úrovni – statistiku…
😉