fyziq

Co dělá pilot, když letí a chce se mu na velkou?

Nejlepší odpověď
zjentek

svírá knipl a půlky :o
Doplňuji:
mosoj: a fakt ti piloti nosej pleny?

Další odpovědi
mosoj

Nosí pleny.
Doplňuji:
Jinak otázka která velmi rozšiřuje obzor vědění.

zzzzz

Předá letadlo druhému pilotovi a odskočí si:-))

Drap

V jednomístném letadle nebo v malém to musí vydržet, nebo přistát. Ve velkém dopravním ,předá řízení druhému pilotovi a jde na WC

led

Prispôsobí sa daným možnostiam a podmienkam.

anonym

Buďto si ´odskočí´, nebo to vydrží – a nebo se po…
Záleží na tom čím letí a jak je odhodlaný.
😉

Hamon

A co delas ty, kdyz na tebe prijde tato potreba, a toalety nejsou po ruce? To to pustis do kalhot? Nebo mas, jako asi vetsina lidi, nejaky cas, po ktery to vydrzis?
Doplňuji:
mosoj: konkretne otazka na h*vno.

Kelt

Letadlo má snad autopilota, nebo ne a ten by tam měl být pro tento účel.

zjentek

mosoj, ty máš zase nejvíc bodů, takže ti piloti fakt nosej pleny ..to jsou tady na webu debilové, viď?

Hamon

A ja z toho mam komplexy. Onehda tu nekdo resil bryle pilotu, ted zase pleny… Nosim obycejne bryle a pleny vubec. Znamena to snad, ze musim prestat litat? :(