Jana Švihlov

co dělá osobní asistentka ?

Odpovědi
Fyzik

ani se neptejte :)

Drap

Záleží na tom , kohoje osobní asistentkou. Většinou vše co je potřeba. Dříve se tomu této funkci většinou říkávalo administrativní pracovnoice a nebo sekretářka.

sevos

Osobně asistuje.

ivzez

Jak kde. V některé firmě jde v pdostatě o sekretářku, v jiné tato pozice spojena s účetnictvím, v jiné s personalistikou, v další s firemní recepcí, …

Obecně lze předpokládat převahu administrativy, telefonátů, oragnizační práce apod.
Doplňuji:
Oprava:
… v podstatě …

Michálek1245

Jednoduše řečeno je to podle toho, co si sama vyjedná ve smlouvě. Tady se o tom trochu píše: https://kvalit­neseo.cz/unca­tegorized/nes­tihate-administrativni-praci-sjednejte-si-pomoc-u-virtualni-asistentky/ dneska se tomu hlavně říká „virtuální asistentka“, dříve to byla osobní asistentka a ještě před tím klasická sekretářka, která fungovala třeba i pro více lidí. Ve zkratce řečeno zajišťuje drobnou agendu, plánuje diář, sjednává schůzky. Ale znám i asistentky, které svým klientům nakupují. Výhoda té virtuální je v tom, že to můžou dělat z domu. 😉