Pajonel-ka

Co dělá „Mediální konzultant“?

V budoucnu bych se chtěla věnovat reklamě a médiím a tak hledám práci v tomto oboru a moc toho není, pokud nepočítám ty podvodné spol., ale zaujala mě nabídka jednoho rádia dělat „Mediálního konzultanta“ a zítra mám jít na pohovor, ale popravdě v podstatě nevím, co takový konzultant dělá a jestli to má význam pro moji budoucnost, na jednom webu sem našla definici:prodavač reklamy? Máte s tím někdo zkušenost?

Odpovědi
led

„Mediálny konzultant je marketingový agent, alebo public relations manažer, najatý podnikom či politickým kandidátom na získanie svojho pozitívneho ohlasu. Mediálný konzultant obvykle navrhne tlačové zprávy, zvýraznia pozitivne výsledky obchodnej organizácie, alebo jednotlivca. V politike, PR (public relations manažer) vytvára reklamnú kampaň, zameranú na požadovaný obraz v mysliach voličov.“
http://en.wiki­pedia.org/wiki/Me­dia_consultant