Avatar uživatele
Pavel CZ

Co dáváte do mléčného koktejlu?

Dělal jsem mléčný borůvkový koktejl, kam jsem přidala borůvky, mléko a cukr a stejně se mi to nezdálo ono. Je něco zvláštního, co se tam přidává?
Doplňuji:
Pardon, myslela jsem na me i na pritele a pak jsem to napsala takhle…kazdopadne otazka dava smysl, ne? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym před 4998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

tato část otázky je velice úsměvná:

Dělal jsem mléčný borůvkový koktejl, kam jsem přidala borůvky-chlap nebo ženská???????????

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
noen

Rozmixuju borůvky, vanilkový cukr/cukr, vanilková esence, mléko/podmáslí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nic zvlastnejsiho nedavam,cukr davam i. vanilkovy nekdy trocha zmrzliny,to ale ubiram na cukru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Ten můj:mléko+2 lžíce sušeného+kaka­o+1vejce /syrové/+cukr.Je to rychlé a dobré !!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MajaIS

Občas děláváme jahodový, ale borůvkový je lepší ;))) Dáváme 1 celý vanilkový cukr a může se přidat i moučkový :P…ale POZOR! Náš koktejl je kouzlusmňamózlus právě díky tomu, že borůvky jsou jako kompot(tudíž přidáváme i šťávičku, která je v kompotu obsažená.) Pak to chutná opravdu moc dobře :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

Borůvkovy shake :
poradna hrst boruvek,
boruvkovy sirup(staci tak polevkova lzice,nebo 2 cl stavy z kompotu)
mleko
lzice smetany
Nic jineho nepridavat,pokud chcete zachovat dominantni chut boruvek. Cili vanilku ani kakao atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Do mléčných koktejlů se přidává vanilková zmrzlina . Zálkadní složení je vychlazené mléko a příchuť, syrové ovoce ,kompot, nebo mražená dřeň,zmrzlina­.Trochu smetany. Pokud to není pro děti, může být i alkohol. Dobrou chuť.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
avatar

nejlépe mléko popřipadně žloutek

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek