Pavel CZ

Co dáváte do mléčného koktejlu?

Dělal jsem mléčný borůvkový koktejl, kam jsem přidala borůvky, mléko a cukr a stejně se mi to nezdálo ono. Je něco zvláštního, co se tam přidává?
Doplňuji:
Pardon, myslela jsem na me i na pritele a pak jsem to napsala takhle…kazdopadne otazka dava smysl, ne? :)

Nejlepší odpověď
rynek878

tato část otázky je velice úsměvná:

Dělal jsem mléčný borůvkový koktejl, kam jsem přidala borůvky-chlap nebo ženská???????????

Další odpovědi
noen

Rozmixuju borůvky, vanilkový cukr/cukr, vanilková esence, mléko/podmáslí.

anonym

Nic zvlastnejsiho nedavam,cukr davam i. vanilkovy nekdy trocha zmrzliny,to ale ubiram na cukru.

9 řemesel

Ten můj:mléko+2 lžíce sušeného+kaka­o+1vejce /syrové/+cukr.Je to rychlé a dobré !!!!

MajaIS

Občas děláváme jahodový, ale borůvkový je lepší ;))) Dáváme 1 celý vanilkový cukr a může se přidat i moučkový :P…ale POZOR! Náš koktejl je kouzlusmňamózlus právě díky tomu, že borůvky jsou jako kompot(tudíž přidáváme i šťávičku, která je v kompotu obsažená.) Pak to chutná opravdu moc dobře :)

mojitek

Borůvkovy shake :
poradna hrst boruvek,
boruvkovy sirup(staci tak polevkova lzice,nebo 2 cl stavy z kompotu)
mleko
lzice smetany
Nic jineho nepridavat,pokud chcete zachovat dominantni chut boruvek. Cili vanilku ani kakao atd.

elektrikář

Do mléčných koktejlů se přidává vanilková zmrzlina . Zálkadní složení je vychlazené mléko a příchuť, syrové ovoce ,kompot, nebo mražená dřeň,zmrzlina­.Trochu smetany. Pokud to není pro děti, může být i alkohol. Dobrou chuť.

nejlépe mléko popřipadně žloutek