Maaky

Co dát třídní učitelce k Vánocům ( dárek od celé třídy) ?

Jsme ve třeťáku na střední škole. Paní učitelka má smysl pro humor, takže dárek může být i vtipný, ale zase ne něco laciného, zkrátka nějaký slušný dárek ze kterého bude mít p. ú. radost. Prosím poraďte, budu ráda za všechny odpovědi. :)

Odpovědi
Lorrien

My jsme paní učitelku poslali s manželem na víkend do pivních lázní. :)

anonym

Hezký diář,ten se účám hodí.Na ten snad vyberete.Drahé dárky,to by ani určitě nechtěla.

Lutagame

každý dát 100 kč nebo min nebo vic slozit se na nejaky poukaz (hodinky, klenotnictvi apod.) nebo na nejakou dovolenou …

Krakis

Roubík… 🙂 Snad to pochopí !

MacinaN

Tak ono taky dost záleží na tom, kolik jste vybrali. My jsme té naší kupovali tandemový seskok a na konci roku jsme si pak nechali dělat školní trička, konkrétně tu https://www.co­lorfactory.cz/po­tisk-tricek/skolni-tricka/ , tak jsme jí jedno jako taky věnovali a k němu lahvinku archivního vína. Tak třeba tě to inspiruje 🙂

annas

Stačí popřát, přidat kousek jmelí, nějakou vánoční ozdobu apod. Když už něco většího, tak připopjit propisku, nevím, zda se prodávají stále vícebarevné, diář, kalendář apod. Nebo hrnek na kafe, na čaj , nějakou drobnost třeba z nerezu …

U pivních lázní jsem se přehlédla, takový dar se dá brát jako „uplácení“ nebo kompromitování.

Nejsem osobně pro velké dárky.