Brytass

Co dát rodině k Vánocům?

Chtěl bych dát rodičům, sestře a bratrovi společný dárek, ale vůbec nevím co. Přemýšlel jsem o nějakém obrazu. Minulý rok jsem jim dal fotoknihu. Ten dárek by měl být do 500,– Kč ale klidně i něco málo přes (je mi 15 let, a tak nemám moc peněz :D).
Předem děkuju :)

Odpovědi
badisko

Predstav si na podobne tema.. uz zde bylo zhruba … Přibližný počet výsledků: 830 otazek … http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=codat%20k%20va­nocum tak si je projdi jses sikovnej kluk …urcite si vyberes …