Bil

Co dát na zahradu, kde lítají dva psi.Nedaří se vypěstovat tráva,kterou bychom chtěli.

Odpovědi
Děda Louda

Pokud ti psi lítají, nemusíš mít o čerstvě zasetou trávu strach. V žádném případě jim tam ale nedovol chodit nebo dokonce snad běhat.

gemiin

Snězte psa – trojí užitek:

  1. poroste tráva
  2. když není hlad, funguje rozum
  3. nebudou p.....ý chodníky

venkovan

Jestli tomu rozumím, psi lítají zejména okolo plotu. Tak tu plochu bych nezasíal, aly pokud se práší, vysypal bych jí říčním pískem, borkou (ale pozor, může být ostrá) a podobně. Pokud vyběhávají trávník i uprostřed zahrady tak bych to přiznal. prostě zahrada je pro psy, tak proč se znásilňovat pokusy o trávník

Ram

Zavírací psinec.