tatanka

Co dát do plněné papriky s rajskou pro vegetariány?

Preferuji vlastní zkušenost.

Nejlepší odpověď
anonym

Rýži,strouhaný sýr,mrkev,hrá­šek,tvaroh,so­jový granulát,rajčata.
https://www.go­ogle.cz/#q=pln%C­4%9Bn%C3%A9+pa­priky+pro+vege­tari%C3%A1ny

Další odpovědi
dudu

Lze rovněž použít cous cous se zeleninou nebo jáhly.

Conchus

V podstatě cokoliv, ale pak už to nebude to původní jídlo, ale nějaký samo..er.

Šidlo

sójový salám – mal by mať aspoň 25% tuku, aby chutil podobne ako bôčik (babička dáva bôčik)

sojaprodukt taký vyrába – cesnačka, vegárky – nie sú drahé a stačí to pomlieť/najemno ostrúhať

Nuk nuk

Naplňte je rýží, která se tam dává i do masové varianty. Tu můžete obohatit jakoukoliv zeleninou. Zajímavé mohou být luštěniny – hrášek, fazole. Přidejte koření, např. kari. Pokud strávník není zapřísáhlý vegan, můžete přidat i sýr. Pro vegany přimíchte tofu.

šejlazmejla

… tofu, houby…