Ивет Фйодоро

Co dát do bot, když se mi z nich dělají puchýře?

Co dát do bot, když mám puchýře z bot, které si chci zítra vzít? Jak zabránit bolesti? Co mi doporučíte? Děkuju

Odpovědi
cochee

Dá se koupit tyčinka, kterou se kůže v místě, kde se puchýř tvořívá, natře a mělo by to zabránit udělání puchýře. To místo ale musí být aktuálně zdravé, bez puchýře. No a mimoto se poptej v prodejnách bot, jestli mají nějaké silikonové vycpávky. Třeba jako ty viz Zdroj.

Zdroj: http://www.ob­chodex.cz/obcho­dexcz/eshop/6-1-Digi-foto/0/5/1683-SILIKONOVE-VLOZKY-DO-BOT-PROTI-PUCHYRUM-A-OTLAKUM