Pokročilý

Co dát do akvária místo klasických rybiček?

Už mám dost umírání mých rybiček v akváriu, ve zverimexu mi říkali, že se tyto druhy hodí k sobě a přitom můj strýc, "expert" přes akvarijní ryby říkal, že dát tyto rybičky k sobě je jako postavit je do arény. Takže už ničemu nevěřím a chystám koupit si něco jiného, něco co se nejlépe nemusí ani krmit (ne že bych na to neměl čas, ale bohatě mi stačí něco co je pěkné, plave a postačí na chov jen filtrace a světlo). Nejlépe nějaké větší živočichy (ne žádné 0,5 cm opičky). Moje akvárium má bohužel objem pouhých 17 litrů! Co myslíte, co bych tam mohl chovat? :) Nevyznám se v tom tak moc. Díky moc !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Žabky, drápatky akvarijní. Jsou moc fajn a nepotřebují mnoho místa. Pro želvu by to bylo malé akvárium. Krmit se ale musí všechno :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Do takhle malého akvárka se nic velkého nevejde. Ideální je jeden sameček bojovnice pestré a rostlinky.
Nebo třeba ty krevetky a šneky.
Pro žabky - drápatky je potřeba alespoň 40 litrů, jinak je to týrání v malém prostoru.

Bronzový

Možná nějakou želvu, mlže nebo vodní šneky.

Bronzový

Zkus krevetky,je to ted dosti v modě
http://www.ifauna.cz/…

Zlatý

Rybka zvaná zvaná bojovnice nepotřebuje ani tu filtraci ani světlo a ani dostatek prostoru.Stačí malé akvárko,nevýhoda je,že bojovnice vedle sebe v akvárku nesnesou ani jinou rybu stejného druhu.Takže musí být samostatně.
Pokud do svého 17litrového akvárka šupněš nějakou dekoraci a umělou rostlinku,přidej tam i bojovnici a budeš mít na co koukat.Tahle rybička mění i barvu .
Akorát se tedy nedoporučuje kulaté akvárium,aby se rybička nezbláznila,a máš to vychytaný
http://pirozek.mafyje.com/…

Zlatý

Betty bojovnice jsou vhodné, poněvadž nepotřebují ani světlo, ani okysličení. Nesmí být však dva samci, ty spolu "bojují" a to tak, že se až roztrhají.Minimální spotřeba krmiva.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 648
Zlatý beer 514
Zlatý annas 513
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 364
Zlatý www 358
Zlatý marci1 238
Zlatý gecco 206
Zlatý quentos 183
Zlatý venkovan 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.