Katusa

Co dát bráchovi ke zdárnému ukončení magisterského studia?

Něco ne moc drahého, ale milého

Nejlepší odpověď
zbynekplzen

Dej mu pusu 🙂 jinak lahvinka to jistí

Další odpovědi
anonym

Nejaky parfemek ?
Nebo nic " do ruky " , ale pozvat ho jen vy 2 spolu na nejaky hezky vylet. ? 🙂 -iv-

HOMER

To je těžké,když ho neznám a nevím co by chtěl..Nejlepší je něco,co ten člověk potřebuje,ale z nějakého důvodu si to sám nekoupí..K pří­ležitosti jako je tato se pak hodí něco co vydrží,možná nějaký umělecký předmět,snad..

Lenjička

To záleží na tom, jaký ten tvůj brácha je a taky co vystudoval… Třeba doktorovi dáš stetoskop, právníkovi nějaké pero… Ekonomovi bych dala nějakou vtipnou kalkulačku…
Něco malého a vtipného 🙂

Drap

klasika k takové příležitosti jsopu například hodinky, popřípadě šperk

hanulka11

Možná by mu udělala radost pěkná kniha , třeba o Praze ( nebo o čem má rád nevím o co se zajímá ) kterou by si vždy tento okamžik připomněl
Měl by památku na celý život.

Michal Kole

V dnešní době je nejvíce ceněné zaměstnání – Dej mu pracovní smlouvu, aby mu ji stačilo rovnou podepsta a nemusel už na pohovory, posílat životipsy, psát se s motivačními dopisy,…

Alesh

Tak buďto víno (z vinotéky) a nebo nějaké luxusní pero. Vhodnější je asi něco, co vydrží, aby to měl jako vzpomínku na úspěšné období a zároveň na tebe.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.