Avatar uživatele
Hifive

Co dát 13ti leté dceři k Vánocům?

Zatím mám parfém, řasenku, oblečení, ale nevím co by se ji ještě mohlo líbit. Co byste ji koupili Vy?
Doplňuji:
Baví ji hudba,sport,móda, sbírá autogramy, ráda se dozvídá něco nového, škola ji baví, baví ji angličtina…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? buba4 před 4519 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Třeba plavecký kurz.

Po vánocích bude chtít zhubnout, aby se líbila klukům ve škole, protože přes svátky přibere.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Těžká rada, když ji neznáme a nevíme, co ji baví.
Zeptej se misus. Ale až zítra, až bude vědět.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-si-mam-pret-k-vnocum-je-mi-13-a-sem-holka
Doplňuji:
Možná by stálo za to se jí během roku více věnovat a pozorovat a poslouchat, aby se poznalo, co by ráda.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Larissa

Musíš to nějak upřesnit, c ji baví…
Kupříkladu co ji nebaví… A zaměřit se na to… Chvíli ji sledovat, co asi potřebuje? Baví ji číst? Njěak optarně zavést rozhovor na chybějící knihovnu…

Zpívá ráda? Co takhle karaoke…

Nebo jí něco říká technika?

Musíš ji o Vánocích vnímat víc než kdy dřív…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verca97

např. předplatné časopisu, jestli ji baví tanec tak třeba taneční podložku .)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOX.IK

plaveckej kurz? Pribere…Zhubnout? BOZE!
To spis treba nejakej kurz Anglictiny, nebo knihu o jejim oblibenem hudebnikovi, nebo posledni vysle cedecko.
Nebo treba dva listky na koncert na jeji oblibenou kapelu- jeden pro ni a jeden pro vas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elile

Knihu – např. Stmívání, Nový měsíc.. , jestli nemá např. flashku,nebo třeba hifi věž , notebook, něco co ještě třeba nemá, nebo nějaké to zvířátko, školní pomůcky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Oškování proti rakovině čípku ale snad už bude zadarmo pro slečny do 15 et, tak ji tam alespoň dovést), nějaké reflexní nášivky, pásky, přívěsky aby byla večer na ulicích řidiči lépe viděna. nedávno jsem to psal nějaké slečně aby podobné věci koupila kamarádce k narozkám. Stačí zadat reflexní nášivky, samolepy apod.
Každý kdo jezdí mi snad dá za pravdu, že reflexní prvek na oděvu chodce či dítě výrazně zviditelní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BENYTA

pro Elile – „nějaké zvířátko“ bych neřadila vedle knížek nebo kosmetiky…
to je snad trochu rozdíl, ne?

před 4519 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek