nawru

Co darovat osobě, se kterou nemáte moc blízký vztah?

Ale aby to bylo originální a ne jen víno nebo bonboniéra.
Upravení otázky:Je to pro kolegyni,která mě pozvala na oslavu, ale moc se spolu nebavíme, pozvala mě spíše protože zvala všechny ostatní. Společný dárek se kupovat nebude.

Nejlepší odpověď
Alesh

Osobě, se kterou nemám moc blízký vztah, bych nedal nic. 🙂

Tak záleží, kdo to je a jaký je důvod. Taktéž finanční představa je podstatná. Čili doplň dotaz o tyto údaje.

Další odpovědi
iceT

Ještě existuje varianta na oslavu nejít. Není to povinnost ani když tě kolegyně pozvala.

anonym

http://www.za­zitky.cz/bungee-jumping-z-veze

Nuk nuk

Nemáte k ní blízký vztah nebo k ní nemáte dobrý vztah?

V prvním případě si myslím, že ta bonboniéra postačí a neurazí.
Ve druhém případě bych se nepřetvařovala a nedarovala bych osobě nic.

Po upřesnění se radí o něco lépe. V podobném případě bych se asi vážně nebála té bonboniéry. Ale pokud Vám darování bonboniér připadá trapné a ohrané, zkuste třeba nějaké ručně vyráběné mýdlo, jednodruhovou kávu nebo něco na ten způsob – tam budete v podstatě originální, ale nedostatnete se na příliš vysokou cenu.

alen123

My teď v podobném případě dávali čokoládovou kytici z frutiko.cz. Skládaly jsme se na ni teda dvě, ale měly jsme 10% slevu z webu tosevyplati.cz. Koukala jsem a ještě tam sleva stále je. http://www.to­sevyplati.cz/sle­vove-kody?title=frutiko Myslím, že to je vtipné a potěší každého.

Danina65

Záleží na cenové hladině, ale myslím si, že krásnou svíčkou,(a tam mohou být ceny opravdu ve velkém rozpětí) se nic nezkazí.

wampicz

Já bych doporučil určitě nějaký zážitek, např. z https://slevo­vykupon.net/s/za­zitky-cz/