láďa1

Co darovat manželce k 1.výročí svatby?

Diamanty,zlato a Ferrari prosím vynechte.

Nejlepší odpověď
Drap

Co třeba týdení pobyt ve dvou, někde v příjemném hotýlku či penzionu na ějakém pěkném, tichém místě

Další odpovědi
aramah

Ty hlavní dárky jste odmít.
A kytku? tu taky ale k tomu zlatu.
Zlato není až tak nedosažitelné.

Deli

Láďo, vezmu to z pozice ženy. (A loni jsme slavili 2. výročí svatby, takže je to u nás docela aktuální.)
Co jsem chtěla já? Jít s manželem na rande.
Přišel domů s kytkou, já mu upekla, co má rád, večer jsme dali děti k babičce a šli do kina, na večeři a pak… Byla to paráda.
A pokud je Vaše žena dárečková, nic nezkazíte třeba stříbrným řetízkem na ruku, nestojí příliš a potěší. (Aspoň mne potěšil, dostala jsem ho před rokem od manžela.)

dudu

Nechat jí píchnout uši /třeba i podruhé/ s tím, že příští rok od Vás dostane krásné náušnice.

Damiana

Také mě v tomto období čeká vymýšlení dárku k výročí, ale už ne k prvnímu 🙂
Víš, že slavíte bavlněnou svatbu? Záleží ale jen na tvé fantazii, jak bavlnu zakomponuješ do dárku.
Romatický pobyt v peřinách – navíc třeba spojený s Wellnes programem, kdy si dopřejete společnou koupel v čokoládě a se šampaňským, skvělou večeři, druhý den snídaně na pokoj – nádhera. Slevomaty nabízejí velice přijatelné ceny a nabitý program.
Můžeš také nechat upravit a zvětšit vaši svatební (nebo jinou oblíbenou) fotku na plátno.
Měkké bavlněné pyžamko také v těchto mrazech přijde vhod a může být i roztomilé.
Každopádně, tady máš ještě další výročí svateb, abys byl připravený i do budoucna a možná se to bude hodit i někomu jinému 🙂
http://www.bo­lehlav.cz/svat­ba.php

Đšáša <3

Nádherný prsten z byžuterie určitě odcení ;))

Bičiště

Starou hračku

IK

Jsem pro nějaký společný program.
Mně by se líbila masáž, něco co neděláte běžně a můžete spolu strávit čas v klidu a příjemné pohodě.
Večeře by mne tak nelákala, leda by muž vařil a donesl ji do postele.
Zamysli se na co nemá čas a chtěla by mít.