Avatar uživatele
láďa1

Co darovat manželce k 1.výročí svatby?

Diamanty,zlato a Ferrari prosím vynechte.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Deli před 4441 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Co třeba týdení pobyt ve dvou, někde v příjemném hotýlku či penzionu na ějakém pěkném, tichém místě

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Ty hlavní dárky jste odmít.
A kytku? tu taky ale k tomu zlatu.
Zlato není až tak nedosažitelné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Láďo, vezmu to z pozice ženy. (A loni jsme slavili 2. výročí svatby, takže je to u nás docela aktuální.)
Co jsem chtěla já? Jít s manželem na rande.
Přišel domů s kytkou, já mu upekla, co má rád, večer jsme dali děti k babičce a šli do kina, na večeři a pak… Byla to paráda.
A pokud je Vaše žena dárečková, nic nezkazíte třeba stříbrným řetízkem na ruku, nestojí příliš a potěší. (Aspoň mne potěšil, dostala jsem ho před rokem od manžela.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Nechat jí píchnout uši /třeba i podruhé/ s tím, že příští rok od Vás dostane krásné náušnice.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Také mě v tomto období čeká vymýšlení dárku k výročí, ale už ne k prvnímu 🙂
Víš, že slavíte bavlněnou svatbu? Záleží ale jen na tvé fantazii, jak bavlnu zakomponuješ do dárku.
Romatický pobyt v peřinách – navíc třeba spojený s Wellnes programem, kdy si dopřejete společnou koupel v čokoládě a se šampaňským, skvělou večeři, druhý den snídaně na pokoj – nádhera. Slevomaty nabízejí velice přijatelné ceny a nabitý program.
Můžeš také nechat upravit a zvětšit vaši svatební (nebo jinou oblíbenou) fotku na plátno.
Měkké bavlněné pyžamko také v těchto mrazech přijde vhod a může být i roztomilé.
Každopádně, tady máš ještě další výročí svateb, abys byl připravený i do budoucna a možná se to bude hodit i někomu jinému 🙂
http://www.bo­lehlav.cz/svat­ba.php

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Đšáša <3

Nádherný prsten z byžuterie určitě odcení ;))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bičiště

Starou hračku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Jsem pro nějaký společný program.
Mně by se líbila masáž, něco co neděláte běžně a můžete spolu strávit čas v klidu a příjemné pohodě.
Večeře by mne tak nelákala, leda by muž vařil a donesl ji do postele.
Zamysli se na co nemá čas a chtěla by mít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek