ivet33

co dál? prosím pomoc

Dobrý den.
Můj problém spočívá v tom že 30.03.2008 jsme zakoupily osobní vůz v autobazaru.dneš­ního dne nás navštívila policie české republiky s tím že původní majitel měl leasingové společnosti pohledávku a dne 03.03.2009 přestal této společnosti splácet.my jsme samozdřejmě o tom že auto je nějakým způsobem zastavené nebo že toto auto patří nějaké společnosti v případě nesplácení neměli ani tušení!!!Ve velkém technickém průkazu byla soukromá osoba a né nějaká liasingová společnost.Kon­taktovala jsem předchozího majitele a on že se tím nemám zabývat že to vyřeší policie!!Prosím porad te nám jak dále postupovat.jestli když přijede leasingovka jestli musí něco předložit a jestli auto musím okamžitě odevzdat.Myslela jsem že pokud to auto měl od leasingové společnosti či zaůvěrované auto této společnosti jakto že mohlo dojít k přepisu na původního majitele a poté na nás.Děkuji za sebemenší radu.Iveta Šťastná i když.s současné době bezradná.S poz­dravem pěkného poho dne

Odpovědi
vodra

zkuste www,pravnik.cz, nebo na internetu je ochrance lidských práv,který vám asi teď neporadí,ale dobře vás nasměruje,je tam bezplatná elektronická podatelna