Co dál? Mám ukončit studium?

Mám problém, už nevím co dál, jsem na sš a nemám žádné kamarády a ani nevím jestli vůbec nějaké chci. S rodiči se pomalu ani nepozdravím, nemám to nic vůbec náladu. Jediné co mě baví, tak je práce s tátou v dílně, na zahradě, rád se projedu po vsi na motorce a proběhnu se psem. Nějvětší problém je, že mám tak rád rodiče, že se od nich nedokážu nikdy odstěhovat, najít si holku, chovat se jako dospělí, mít děti a žít si svůj život. Pořád si prohlížím fotky a už rok brečím. Jsem na gymplu, mám skoro samé jedničky, teď jsem si, ale uvědomil, že nechci na intr. Řekl jsem rodičům asi před rokem o tomto problému a ty To se spraví uvidíš mi Ti pomůžem a místo toho to vykecali babičce dědovi prostě všem příbuzným co to jen šlo a připadali si důležitě, a přišlo mi, že si z toho dělají legraci.Je mi 16 let a připadám si jak dítě.
Citím se jako kdyby mě něco dusilo nebo já nevím vůbec jak to popsat, je to strašně složité. Prostě jako, kdyby byli něco kolem mě a drželo mě a já z toho sevření chci ven, ale prostě to nejde.
Já nechci být dospělí mám z toho takový strach. Já už nevím co dál. Z tohohle už se asi nikdy nevyhrabu, budu mít prášky a už nikdy nebudu normální. No nic tak kdyby Vás něco napadlo byl bych za to moc vděčný.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevěš hlavu, rodiče mají pravdu, časem se vše napraví

Další odpovědi:

Zlatý

Jsi ve věku, kdy prožíváš příliš mnoho psychických i fyzických změn. Ale neboj, všechno se upraví a za nějaký čas budeš vidět všechno jinak. Prožívá to tak více mladých. Je super, že Tě baví práce s tatínkem v dílně. Dělej věci, které Tě baví a které máš rád, jezdi na motorce, běhej se psem a nauč se radovat z úplných maličkostí. Že jste všichni zdraví, že Tě baví práce v dílně, na zahradě, že svítí sluníčko, kvetou květiny. Těš na život, který máš před sebou a věř, že je život krásný a sám se o tom přesvědčíš. Přeji Ti do budoucího života laskavou a rozumnou ženu a hodné děti. :-)

Pokročilý

Běž do pr*ele s tím že něco nejde! Problém je v tom že nechceš, máš strach, v ničem jiném! Vzchop se chlape ;) jsi ještě dítě tak nevím čemu se divíš že se tak cítíš ;) Věnuj se dál tomu co tě baví, ale nezavírej se do sebe. Všechno je jen v tobě, ty si to musíš uvědomit, a né plakat. Připomínáš mi "Kyslíka" z českého seriálu "Chlapci a chlapi". Viděl jsi to? Příjde jako troska na vojnu, nemá to lehké, je šikanovaný. Na konci seriálu je z něj muž. Ty to taky zvládneš, jen musíš sám, vojna už není. Hlavně musíš chtít!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.