poa.li

Co ctíte? Díky…

Nejlepší odpověď
Deli

Dobré lidi a jejich práci.

Další odpovědi
barnajka

Souhlasím s Deli, souhlasím i s kropitkem.
I já mám těch hodnot hodných uctívání vícero..a nevím kterou vyvýšit nad ostatní.
Ale…asi…čím víc poznávám lidi, tím víc si vážím (ctím) nezlomné zásadovosti a opravdovosti ve všem, co člověk dělá/říká.

PS: Pěkné ránko všem a pohodový zbytek víkendu ;)

kropitko

Tak určitě je toho víc,,,ale každopádně si vážím každého nového dne, bez toho by to ostatní nebylo.

Damiana

Samu sebe a snažím se chovat k ostatním tak, abych to mohla provádět bez uzardění. Ctím proto také lidi, kteří jdou za svým názorem a chovají se tak jak do dvěta hlásají. Toho, kdo hledá způsob jak něco udělat a ne způsob, jak se tomu vyhnout. Mám ráda lidi upřímné a – to myslím opravdu tak jak to slovo zní, ne podhodnoceně – hodné. Mám to štěstí, že jich opravdu pár mám.

aramah

Především matku a otce i když bohužel oba odešli,bratry a dobré poctivé lidi a znám jich docela dost.