Lily98

Co člověk vidí před smrtí?

Moc by mě to zajímalo 🙂

Nejlepší odpověď
iceT

Podle toho na co umře,může to být třeba náklaďák,letící kulku by člověk asi hned tak nezaregistroval…

Další odpovědi
Pájo

V tom nejlepším případě …svoji rodinu kolem své postele.

dudu

Podle statistiky je nejnebezpečnějším místem na světe postel, protože zde umírá nejvíce lidí. Tudíž nejblíže pravdě je asi kolega Pájo.

jaza

Po těžké operaci jsem na JIPce údajně prožila klinickou smrt. Vzpomínám si, že jsem před tím, než mě probrali, viděla velice jasný kužel světla a nekonečné schody, po kterých vystupovala postava v bílém. Pak nic.

anonym

Doufám, že na tuhle otázku nebudu ještě dlouho znát správnou odpověď !!!

KačkaLes

Podle mnoha údajů sedí, že před smrtí by se měl promítnout celý život ;)