Pájo

Co cítíte, když vidíte, jak před váma zapálili českého ex-prezidenta?

Kromě kouře, ptám se na pocity, to je vám doufám jasný…

http://zpravy­.idnes.cz/odpur­ci-se-louci-s-klausem-dca-/domaci.aspx?c=A130307­_161010_domaci_klm
http://m.doma­ci.eurozpravy­.cz/politika/66624-sledujte-klaus-skoncil-v-plamenech-byl-u-toho-i-atentatnik-vondrous/
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/295393-morana-v-klausove-podobe-letela-do-vltavy-odpurci-se-louci-s-prezidentem.html

…a nebudu vás svazovat anketou…

Doplňuji:
Originalita nám Čechům opravdu nikdy nechyběla ;)

Nejlepší odpověď
bolak

Já se v politice moc nevyznám, ale lidi v hospodě říkali, že to byl prezident s velkým „Č“, což je divný, protože ve slově prezident žádné „Č“ není.

Další odpovědi
Bedy

Velebnosti, jdu blejt. Nemám slov, je to ubohé.
Ač s řadou kroků Václava klause jsem nesouhlasil, nedovolil bych si zapálit jeho podobiznu a hodit ji do Vltavy.

anonym

Asi lítost.
Za prvé lítost nad tím, kam se v lidech České republiky poděla úcta a slušnost.
Za druhé lítost nad tím, že jsme dvě volební období měli v čele státu člověka natolik samolibého, že dokázal i svým odchodem znechutit většinu národa.

Bez ankety je to lepší.

badisko

no pobavilo me to…:D

mosoj

Že se bohužel v charakteru lidské povahy nepletu !

aramah

Co by nic necítím…
Nevím co to mělo bejt za recesi, mě se nelíbí taková zbytečná gesta ☹
Joooo 30duben to je něco jiného 🙂

hanulka11

Prostě to byla parta lidí- rozloučili se s ním posvém – myslím, že to byla recese spíš než nenávist..... Ono se to někdy i prolíná – těžko říct , i když-v úplném konci své vlády nebyl oblíben .Mám svůj názor ,ale s nimi bych nešla.

Funna

vzhledem k tomu, jak se na závěr zachoval a ještě se za kritiku cítí uražený a svaluje to na politické hrátky několika lidí, si snad konečně uvědomí, že není mezi lidem tak oblíbený, jak si neustále namlouvá…tak samolibému člověku nejde otevřít oči nijak jinak, než něčím hodně „tvrdým“…

honza19hk

Má co si zasloužil. Já Klause rád nemám a je dobře,že už z toho Hradu vypadl!

Já jsem mu vyrobil taky podobiznu z papíru tak čekám na čarodky.

zjentek

necítím nic. Jeden místní 4% občan tady u nás prohlásil, že se nebojí, že Kikina prej nehoří

Reuef

Az nam evropska unie zakaze i vyrabet pivo protoze ho treba v Nemecku bude nadbytek tak pak jeste budeme na Klause se slzou v oku vzpominat…

GTA Andreas

To je drsná smrt. Měli ho předtím aspoň zastřelit.

bolak

Jo, a mimo politickou stránku věci, mi to přišlo hodně vtipný a částěčně i geniální. :) Hodně sem se u toho nasmál, když sem si poprvé pouštěl ty videa. Celá ta akce byla dobře uspořádaná, je vidět že to dělal někdo, komu na tom hodně záleželo.

Ostatní státy nám můžou jen závidět ;)

anonym

Já souhlasím s bolakem a některými názory, které ocenily vtip celé akce. Kdo nepochopil počínání recesistů, postrádá náš specifický smysl pro humor a nemá nadhled, ten má v Česku asi dost nelehký úděl.