Avatar uživatele
Pájo

Co cítíte, když vidíte, jak před váma zapálili českého ex-prezidenta?

Kromě kouře, ptám se na pocity, to je vám doufám jasný…

http://zpravy­.idnes.cz/odpur­ci-se-louci-s-klausem-dca-/domaci.aspx?c=A130307­_161010_domaci_klm
http://m.doma­ci.eurozpravy­.cz/politika/66624-sledujte-klaus-skoncil-v-plamenech-byl-u-toho-i-atentatnik-vondrous/
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/295393-morana-v-klausove-podobe-letela-do-vltavy-odpurci-se-louci-s-prezidentem.html

…a nebudu vás svazovat anketou…

Doplňuji:
Originalita nám Čechům opravdu nikdy nechyběla ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Pájo

Zajímavá 10Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, johana 56, hanulka11, pokazdejinak, bolak, Wang, anonym, badisko, anonym před 4062 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Já se v politice moc nevyznám, ale lidi v hospodě říkali, že to byl prezident s velkým „Č“, což je divný, protože ve slově prezident žádné „Č“ není.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Velebnosti, jdu blejt. Nemám slov, je to ubohé.
Ač s řadou kroků Václava klause jsem nesouhlasil, nedovolil bych si zapálit jeho podobiznu a hodit ji do Vltavy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Asi lítost.
Za prvé lítost nad tím, kam se v lidech České republiky poděla úcta a slušnost.
Za druhé lítost nad tím, že jsme dvě volební období měli v čele státu člověka natolik samolibého, že dokázal i svým odchodem znechutit většinu národa.

Bez ankety je to lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

no pobavilo me to…:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Že se bohužel v charakteru lidské povahy nepletu !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Co by nic necítím…
Nevím co to mělo bejt za recesi, mě se nelíbí taková zbytečná gesta ☹
Joooo 30duben to je něco jiného 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Prostě to byla parta lidí- rozloučili se s ním posvém – myslím, že to byla recese spíš než nenávist..... Ono se to někdy i prolíná – těžko říct , i když-v úplném konci své vlády nebyl oblíben .Mám svůj názor ,ale s nimi bych nešla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

vzhledem k tomu, jak se na závěr zachoval a ještě se za kritiku cítí uražený a svaluje to na politické hrátky několika lidí, si snad konečně uvědomí, že není mezi lidem tak oblíbený, jak si neustále namlouvá…tak samolibému člověku nejde otevřít oči nijak jinak, než něčím hodně „tvrdým“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Má co si zasloužil. Já Klause rád nemám a je dobře,že už z toho Hradu vypadl!

Já jsem mu vyrobil taky podobiznu z papíru tak čekám na čarodky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

necítím nic. Jeden místní 4% občan tady u nás prohlásil, že se nebojí, že Kikina prej nehoří

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reuef

Az nam evropska unie zakaze i vyrabet pivo protoze ho treba v Nemecku bude nadbytek tak pak jeste budeme na Klause se slzou v oku vzpominat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GTA Andreas

To je drsná smrt. Měli ho předtím aspoň zastřelit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Jo, a mimo politickou stránku věci, mi to přišlo hodně vtipný a částěčně i geniální. :) Hodně sem se u toho nasmál, když sem si poprvé pouštěl ty videa. Celá ta akce byla dobře uspořádaná, je vidět že to dělal někdo, komu na tom hodně záleželo.

Ostatní státy nám můžou jen závidět ;)

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Já souhlasím s bolakem a některými názory, které ocenily vtip celé akce. Kdo nepochopil počínání recesistů, postrádá náš specifický smysl pro humor a nemá nadhled, ten má v Česku asi dost nelehký úděl.

před 4062 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek