Vseznalek88

Co ci myslíte o golfu a lidech, kteří ho hrají?

Jaký máte názor na golfisty, golfové resorty a na samotnou hru?
Znátě někdo alespoň přibližně pravidla golfu?
A co minigolf nebo crazy golf?

Nejlepší odpověď
Damiana

Kdysi jsem hrála golf docela často – hlavně ve Varech a na Karlštejně, tam jsou krásná hřiště (green). Dneska už moc nestíhám, občas v Mariánkách. Jde o krásný a příjemný sport v nádherném prostředí, člověk je u něho i pěkně oblečený, posezení potom – v klubu a rozebírání výsledků je také fajn (jen je zapotřebí vytáhnout na požádání z kapsy „týčko“ – sedíš-li na baru, jinak platíš panáka:-). Projdu se přírodou, mám radost, když se mi zadaří – doporučuji. 🙂

Další odpovědi
Drap

Předpolkádám, že ti co ho hrají, tak se tím buď chtějí živit a nebo je to jejich hoby. Možná i obojí současně.

quentos

Názor na to mám takový, že jde o lidi, kteří umí leda dobře mířit ;{)> nechápu, co je na tom může bavit. Ale jde o názor sportovního analfabeta.

akvidzerp

golf sem hrál asi třikrát v životě a musim říct že mít na to peníze hrát to profesionálně tak do toho jdu!Myslim si že je to drahej a trochu náročnej sport,ale zábavnej a hlavně relaxační!

mojitek

sport pro zbohatlíky