hanulka11

Co byste zvolili do kuchyně na podlahu?

A proč byste se tak rozhodli???
Kuchyň je malá jen na vaření – žádný stůl tam nebude -takže nijak velký provoz.Děkuji za názory.

Nejlepší odpověď
anonym

Ja uz si nedovedu predstavit nic jineho nez dlazbu. Sice je to prace se sparama , ale jen tak jednou za ctvrt roku " kleknu na kolena " a drbu jednu po druhe. Jinak staci vysavat , vytirat.
Uz jsem mela i drive lino , plovouci podlahu , dokonce i koberec… , ale na dlazbu nedam dopustit. V dome mam teplicko a to mam dlazbu v celem prizemi.
Kazdemu ale vyhovuje neco jineho. -iv-

Další odpovědi
casey

Zalezi, kde bych bydlel.
doma v panelaku mam plovoucku a spokojenost. Prakticke je i lino.
Ale do domecku bych si urcite dal dlazbu s topenim v podlaze.

aramah

Kuchyňi mám taky dlažbu kdybych mohla dám ji všude,máme pejska a dlažba je na údržbu nejlepší.Ale každý má jiný názor na to co mu vyhovuje,asi tak hanulko.

mosoj

Nejpraktičtější je dlažba . Dá se vybrat i velmi pěkný povrch. Je ale třeba počítat s pocitem chladu od nohou, těžko asi budete instalovat nyní podlahové topení. Mně osobně to nevadí.

Nikča

Naprosto souhlasím s dlažbou, jen bych doporučila (pokud Vám to finance dovolí) podlahové topení. V naší kuchyni máme jenom pruh podlahového topení u linky, takže v zimě když člověk vaří nohy nestudí ;) Ale nemusí vyhovovat každému.

hanulka11

kuchyň je v paneláku