Avatar uživatele
hanulka11

Co byste zvolili do kuchyně na podlahu?

A proč byste se tak rozhodli???
Kuchyň je malá jen na vaření – žádný stůl tam nebude -takže nijak velký provoz.Děkuji za názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? petka, aramah, Kerberus, anonym před 4546 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ja uz si nedovedu predstavit nic jineho nez dlazbu. Sice je to prace se sparama , ale jen tak jednou za ctvrt roku " kleknu na kolena " a drbu jednu po druhe. Jinak staci vysavat , vytirat.
Uz jsem mela i drive lino , plovouci podlahu , dokonce i koberec… , ale na dlazbu nedam dopustit. V dome mam teplicko a to mam dlazbu v celem prizemi.
Kazdemu ale vyhovuje neco jineho. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
casey

Zalezi, kde bych bydlel.
doma v panelaku mam plovoucku a spokojenost. Prakticke je i lino.
Ale do domecku bych si urcite dal dlazbu s topenim v podlaze.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Kuchyňi mám taky dlažbu kdybych mohla dám ji všude,máme pejska a dlažba je na údržbu nejlepší.Ale každý má jiný názor na to co mu vyhovuje,asi tak hanulko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Nejpraktičtější je dlažba . Dá se vybrat i velmi pěkný povrch. Je ale třeba počítat s pocitem chladu od nohou, těžko asi budete instalovat nyní podlahové topení. Mně osobně to nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikča

Naprosto souhlasím s dlažbou, jen bych doporučila (pokud Vám to finance dovolí) podlahové topení. V naší kuchyni máme jenom pruh podlahového topení u linky, takže v zimě když člověk vaří nohy nestudí ;) Ale nemusí vyhovovat každému.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

kuchyň je v paneláku

před 4546 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek