samicek333

Co byste v noci napsali člověku, kdybyste ho chtěli naštvat?

Asi to zní blbě, ale potřebuju dnes v noci poslat sms jedné kamarádce. Už mi psala něco takového: Vstávej, zapomněla jsi prášek na spaní.
Posílá to okolo 2. hodiny ráno.
Nevíte někdo, co bych jí mohla napsal, nebo zavolat, abych jí tím naštvala? Má to být jen vtip. Vím, že má v plánu zavolat mi a zeptat se, jestli mám dost pod hlavou nebo jestli se těším ráno do školy.
Jestli nevíte, tak mi alespoň napište, co by naštvalo vás, kdyby bylo v smsce?

Děkuju samicek333
Doplňuji:
Napadlo, ale to bych pak asi měla problém s budíkem. Ale i tak, tohle by měla být odplata :D

Nejlepší odpověď
anonym

Víš, samicku333, myslím si, že nejvíc bys kamarádku „vytočila“, kdyby sis na noc vypínala mobil a pořádně se vyspala. Ráno – Ty jdeš po chodbě vyspaná do růžovoučka, veselá, vysmátá. Ona ani omylem, protože posílat sms ve dvě v noci může akorát sebestředný magor, nebo člověk trpící nespavostí. Ještě bych ji politovala: Ježíšku, to je mi Tě líto, že nemůžeš spát… Mně mamka vypnula mobil, tak jsem spala jako dudek. No řekni, není svět úžasný?
Věř tomu, že pro ni by to bylo to pověstné kyselé jablko daleko spíš, než když budeš hrát její stupidní hru a kvůli ní se nevyspíš ani Ty. Nenechávej se zatáhnout do her jiných lidí. Dokaž, že máš v sobě více inteligence, a nechej takové žabomyšiny padnout tam, kam patří.

Další odpovědi
bolak

Brnkni ji ve 3 ráno, nech to vyzvánět tak dlouho dokud jí to neprobudí a až to zvedne, tak jí sprdni za to že ještě nespí.

Asari

Co třeba si na noc vypnout zvuk? To tě nenapadlo?

Damiana

Spíš?

Ronnynik

Zavolej jí, a zeptej se jí jak se má :D Nejlíp tak po pul 4, to už asi neusne :D

kukulicka

Ahoj.
Jak se máš.
Věděla jsem že nespíš, i když jsou 2 ráno tak jsi vzhůru.
Zapni PC a dem si cheatovot.

anonym

Nenapsala bych nic protože nepotřebuji kohokoliv naštvat a nebo se mstít za každou hloupost.
Doplňuji:
A mě samotnou by nenaštvalo nic, ale byla bych ráda.

bubukaa

Myslím že bych jí zásobovala dostatkem sms s jakýmkoli obsahem z neznámého čísla. Ale, ano já bych to neudělala, mě by nikdo nevzbudil, já mám na noc vypnutý zvuk.

RyuzakiKate

Na noc si mobil vždy vypínám, protože jakýkoliv podobný přístroj (notebook atd.) vysílá elektromagnetické vlny, které nám škodí i při spánku.
Jestli si nedáš říct, tak jak říká Ronnynik, ale v mém případě by to nezabralo, usnu zase klidně hned :) Spíš teda zavolat nějak před probuzením, aby si člověk řekl, že to nemá cenu… Ale stejně mi to nepřijde kamarádské, mezi chlapy prosím, ale ženy jsou nervní, když se jim někdo opováží sáhnout na spánek :)

Sůwa

Doporučuji vypnout mobil, nebo aspoň zvuk, ale na nikoho to nesváděj, protože to by nebyla hra, ale lež. Nenech se k něčemu podobnému navádět i když je to věkem dospělý člověk a dle vlastního mínění bezchybný 🙂.

Sůwa

Doporučuji vypnout mobil, nebo aspoň zvuk, ale na nikoho to nesváděj, protože to by nebyla hra, ale lež. Nenech se k něčemu podobnému navádět i když je to věkem dospělý člověk a dle vlastního mínění bezchybný 🙂.