Elile

Co byste udělali se 100 miliony korun?

Tak o tom se mi zdálo, nebylo by to marné, že ne? :))

Nejlepší odpověď
anonym

…mi to nehrozí,ale kdyby udeřilo,nijak nadšená bych nebyla.Je to asi hrozná zodpovědnost a starost s takovými penězi.Také dost záleží,jakým způsobem bych je nabyla.Nikdy mi nic nespadlo zadarmo do klína,nejsem dědička ani rentiérka či restituentka,ale jsem spokojená s tím jak to je.Nikomu nemusím být zavázaná ani vděčná.Moje děti jsou samostatné a našly si spokojený způsob obživy a nečekají,že budou dědit nebo brát něco jen tak.Máme to tak nastavené,že máme potřeby vyrovnané s výdaji…:D

Další odpovědi
www

Podělil bych příbuzné a kamarády, cosi na projekty, které mne zajímají, něco málo pro sebe. Je mně už dost, tak toho moc nepotřebuji a hlavně, nenechat NIC státu 😁!

briketka10

dala bych sestře na hypotéku, já bych si udělala fasádu na verandu, uložila zbytek pro nás do banky, abychom mohli čerpat rentu i se synovcem, ale chci, aby se snažil sám, nezná cenu peněz a zatím si sám nevydělává..
taky bych přispívala na kočičky :DD

Drap

Pozval bych tě na kafe a tam by jsmeto probrali.

redy

Jak víš kolik mám? :)))))))

tom004

Sežeň mi je. Osobně předvedu. 🙂

ReHu

Doplatila hypotéku, opravila barák, pořídila lepší auto a podělila pár dětských domovů a zvířecích útulků.
A také pořídida nějaké aktivum :).

mrblackwell

Nedělal bych.

Damiana

S mými nároky bych je jistě dovedla brzy rozfofrovat! 🙂
Už se vidím, jak to dělám. Sakra, mám velkou fantazii a teď si připadám jako s jitrnicí, jakou svět ještě neviděl! 🙂

johana 56

Pozvala bych všechny zdejší uživatele na panáka (lehce nabyl/a,lehce pozbyl/a).
Doplňuji:
Určitě by zbylo i na charitu.