huxa

Co byste udělali, pokud byste přistihli partnera/rodi­če/spolubydlí­cího, jak se vám prohrabuje ve věcech?

Nikoliv třeba ve vašem nářadí či ve funkčních věcech, které by si chtěl půjčit, ale třeba v mobilu nebo ve vaší korespondenci, deníku, apod.

Nejlepší odpověď
ivzez

Spolubydlícího bych vyměnila.

Rodičů bych se zeptala, od kdy ke mně nemají
důvěru, pokud je něco zajímá, řeknu jim to sama.
Doplňuji:
Ovšem to je jen teorie.
Mí rodiče ani známí by to neudělali.

Další odpovědi
gecco

Asi bych se tvářil hóóódně nevrle – na své soukromí su háklivý…
Ještě jakžtak by to bylo pochopitelné u rodičů máleho děcka – v každém jiném případě bych se důrazně ohradil.

dudu

Navenek bych se důrazně ohradil, ale ve skutečnosti by mně to asi příliš nevadilo, neboť moje svědomí je čisté jako květ lilie. Kvůlli své ješitnosti bych vše nejspíše pojal jako projev přijatelné partnerské žárlivosti.

huxa

ivzez-jak souvisí důvěra s prolézáním věcí? Špehování je ještě pochopitelné, otevírání dopisů také, nicméně třeba procházení tvých fotek, deníku či starých dopisů nemá s důvěrou co dělat, dle mého.