scratcher92

Co byste udělali, kdybyste měli absolutní moc nad celou Zemí?

Kdyby byla ta příležitost, co byste všechno udělali? Zkuste toho napsat co nejvíc. Jen mě to zajímá.

Nejlepší odpověď
jáára

no co, šel bych na pivo

Další odpovědi
Kelt

Rozdělil bych rovnoměrně finanční zdroje, zrušil pracovní agentury, umožnil bych lidem práce dle zájmu, problémové cizince poslal domů. Nezákonné příjmy by se odevzdávaly na příslušný fond. Zloděje a podvodníky bych veřejně pranýřoval.
Myslím, že by se brzy našla nějaká organizace, která by mne zlikvidovala.

Drap

Šel bych v klidu spát a ráno by mně něco jistě napadlo.

Roman71

Mít v současném stavu lidstva absolutní moc nad zemí znamená katastrofu.
Teď mají lidé omezenou moc a co dokážou napáchat?! Počítám, že nikdo nedokáže ani domyslet, co by většina lidí po získání absolutní moci nad zemí způsobila za škody? S největší pravděpodobností zánik lidské civilizace.

Co bych dělal já? Upřímně, pokusil bych se přimět lidi, aby dostali rozum a začali si uvědomovat, že žít stylem: „jezme a pijme, zítra máme zemřít.“ a „Po nás potopa..“ vede k jisté smrti. Není páky, která by hnula s lidstvem jako celkem. „Zodpovědnost“ a „svědomí“ jsou výrazy, které v dnešní době pozbývají významu.

A co se týká země, do toho bych nezasahoval. Tak jak jsou parametry nastaveny, je to plně vyhovující. Jen bych zlikvidoval všechen životu nebezpečný a radioaktivní odpad, který leží na dně moří a vysázel spoustu tropických stromů tam, kde to v současnosti po vykácení nejvíc chybí.

O zbytek práce se postará samočistící systém země.

Lamalam

Nešla bych zítra do práce.

Psychotic

To, co by bylo pro lidstvo nejlepší: zřekl bych se jí.

marci1

Zakázala bych války a zavedla pro všechny obyvatele zeměkoule povinný předmět „Jak mít rád lidi a sebe“ a předmět „Jak získat smysl pro humor“. 🙂

anonym

Okamzite bych zrusil veskere majetky a dal byh chudym lidem dustojnejsi zivot.

huxa

Definuj to prosím více. Ovládat Zemi, jako třeba její president, popř. ovládat všechny lidi jako král, nebo ovládat je doopravdy, tudíž by mi nemohli vrazit kudlu do zad?
A co fyzikální zákony?

Pokud bych měl nějakou moc, postaral bych se o to, abych nemusel chodit do práce a neměl žádné povinnosti. Následně bych vybral elitu lidí v lékařství, astronautice a dalších vědách a následně vyšlechtil nadčlověka a s ní měl potomka. Mezitím bych ovšem si vybral nějaké subjekty a ty neustále sledoval a zkoumal jejich reakce na určité situace.