Avatar uživatele
scratcher92

Co byste udělali, kdybyste měli absolutní moc nad celou Zemí?

Kdyby byla ta příležitost, co byste všechno udělali? Zkuste toho napsat co nejvíc. Jen mě to zajímá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

no co, šel bych na pivo

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Rozdělil bych rovnoměrně finanční zdroje, zrušil pracovní agentury, umožnil bych lidem práce dle zájmu, problémové cizince poslal domů. Nezákonné příjmy by se odevzdávaly na příslušný fond. Zloděje a podvodníky bych veřejně pranýřoval.
Myslím, že by se brzy našla nějaká organizace, která by mne zlikvidovala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Šel bych v klidu spát a ráno by mně něco jistě napadlo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Mít v současném stavu lidstva absolutní moc nad zemí znamená katastrofu.
Teď mají lidé omezenou moc a co dokážou napáchat?! Počítám, že nikdo nedokáže ani domyslet, co by většina lidí po získání absolutní moci nad zemí způsobila za škody? S největší pravděpodobností zánik lidské civilizace.

Co bych dělal já? Upřímně, pokusil bych se přimět lidi, aby dostali rozum a začali si uvědomovat, že žít stylem: „jezme a pijme, zítra máme zemřít.“ a „Po nás potopa..“ vede k jisté smrti. Není páky, která by hnula s lidstvem jako celkem. „Zodpovědnost“ a „svědomí“ jsou výrazy, které v dnešní době pozbývají významu.

A co se týká země, do toho bych nezasahoval. Tak jak jsou parametry nastaveny, je to plně vyhovující. Jen bych zlikvidoval všechen životu nebezpečný a radioaktivní odpad, který leží na dně moří a vysázel spoustu tropických stromů tam, kde to v současnosti po vykácení nejvíc chybí.

O zbytek práce se postará samočistící systém země.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nešla bych zítra do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Psychotic

To, co by bylo pro lidstvo nejlepší: zřekl bych se jí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zakázala bych války a zavedla pro všechny obyvatele zeměkoule povinný předmět „Jak mít rád lidi a sebe“ a předmět „Jak získat smysl pro humor“. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Okamzite bych zrusil veskere majetky a dal byh chudym lidem dustojnejsi zivot.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Definuj to prosím více. Ovládat Zemi, jako třeba její president, popř. ovládat všechny lidi jako král, nebo ovládat je doopravdy, tudíž by mi nemohli vrazit kudlu do zad?
A co fyzikální zákony?

Pokud bych měl nějakou moc, postaral bych se o to, abych nemusel chodit do práce a neměl žádné povinnosti. Následně bych vybral elitu lidí v lékařství, astronautice a dalších vědách a následně vyšlechtil nadčlověka a s ní měl potomka. Mezitím bych ovšem si vybral nějaké subjekty a ty neustále sledoval a zkoumal jejich reakce na určité situace.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek