otázečka?

Co byste tomu řekli, kdyby se k Zemi řítil obří asteroid?

Pozor! K Zemi se řítí obří asteroid. Hrozí katastrofa…

Automatický robotický dalekohled na Kavkazu objevil obrovský asteroid, který znepokojil vědce napříč světem. Ukazuje se, že těleso by v budoucnu mohlo změnit dráhu tak, že by se srazilo se Zemí. A to by byla katastrofa

Odpovědi
zjentek

řek bych, že je to škoda ..kvůli tý zeleně

redy

hm, co bych mohla říkat ☹

Pepa25

Zcela určitě se někde ve vesmíru k zemi řítí nějaký asteroid. Nicméně současné poznání říká, že velký v nejbližší době nehrozí a pokud se objeví později, tak se obecně věří, že lidstvo mobilizuje síly k tomu srážku odvrátit …
Doplňuji:
oprava: … k Zemi …

eLMo

Řekla bych si něco jako: Dobře nám tak, dostaneme, co jsme si zasloužili. Aneb boží mlýny melou… :)

Emefej

Rusům nevěřím ani slovo, počkal bych na potvrzení od Američanů a pak si rychle šel půjčit pár milionů.