VLV

CO byste si vybrali?

Optimus G vs Nexus 4 vs Samsung Galaxy S III vs Apple iPhone 5 vs
HTC One X + vs Huawei Honor 2 vs xiomi mi 2

Co je lepši? (bereme ohledy na všechny parametry včetně vykonu a ceny!).
Doplňuji:
pokud by někdo měl zajem o bližši info http://sortable.com

Nejlepší odpověď
Bedy

Apple iPhone 5

Doplňuji:
iPhone je kvalitní, výkon výborný, jen ta cena. Určitě nekupujte ty laciné Huawei, které nic moc nevydrží.
A pokud nemáte peníze na iPhone, zkuste mrknout do stáje Nokia, konkrétně na nějakou Lumii. To jsou taky velice kvalitní mobily s kvalitním systémem…

Další odpovědi
marek.29

Apple iPhone 5

Jakožto majitel Apple iPhone 5 black ti nemůžu doporučit jiný telefon :) Jelikož bratranec má Samsung Galaxy S II tak mám docela ponětí i o konkurenci a ostatní telefony z tvého výběru jako konkurenci rozhodně neberu :D Značky jako Huawei nebo Optimus bych se já osobně styděl vytáhnout z kapsy :) ale to už se dostáváme k dost specifickým kritériím, která ty máš zjevně poněkud odlišné. Pro iPhone hovoří jak výkon (můžu ti dohledat benchmarky iPhone 5 vs. Samsung S III) tak spolehlivost (i)OS, design, značná popularita a tudíž i široká základna majitelů, kteří ti rádi poradí s jakýmkoliv problémem, který byť si myslím nenastane, je možné řešit :) Pokud ti to peníze dovolují, běž do Applu – neprohloupíš.. ;)

huxa

Nexus 4

Orange

Nexus 4

Ani jeden, místo toho bych bral cokoliv s Windows Phone 8.

Damiana

Apple iPhone 5

Raddess

Nexus 4