Lucimia

Co byste si pořídili za výhru ve Sportce?

Také občas sníte o milionech, které byste vyhráli ve sportce? A co všechno byste si za ně nakoupili, komu byste je rozdali, atd.? Já často. A určitě bych si koupila domeček a zbytek dala sestře. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

Malinkej pustej ostrůvek.

Další odpovědi
anonym

desítky let jsem sázel,každý týden,vždy jsem snil o tom jak bych to vše rozdělil,kdybych vyhrál,vznášel jsem se při tom pocitu až v oblacích.V neděli večer jsem byl zase zpět na zemi,teď jsem na podzim svého života přišel nato,že to co si nevidělám sám,tak mi nikdo nedá a můžu říci,že se mi takto žije lépe,než jenom snít.

anetadela1

Taky nesázíme, ale vždycky si s manželem říkáme: …až vyhrajem ty miliony…tak jako první splatíme hypotéku, pak sobě i manželovi nový auto (máme rozhrkanýho formana :)), děti mají všechno co si jen můžou přát, snad jedině starší dceři bych koupila toho velkýho dinosaura co se na něm dá jezdit a mladší asi časem něco, až by si dokázala konkrétně říct. A když by ještě zbývalo, tak bysme dali oboum našim rodičům a sourozencům a když by ještě pořád zbývalo, tak bych darovala nemocnici na nějaký konkrétní přístroj, jo a dovča mimochodem :)
A když by pořád ještě zbývalo, tak už nevím…asi na horší časy…

Miroslavst

A teď si vás kupim všetky :D

kupkina

sním o tom, co si koupím v sekáči za pátou cenu

dagry

Protože nesázím a na jiné štěstí zásadně nevěřím, tak se touto otázkou vůbec nezaobírám a žiju tím co mám a co si vydělám.

Radovan M

Tak já bych si koupil auta, hodně aut, na tom bych určitě nešetřil :D :D