Bronzový

Co byste si pořídili za výhru ve Sportce?

Také občas sníte o milionech, které byste vyhráli ve sportce? A co všechno byste si za ně nakoupili, komu byste je rozdali, atd.? Já často. A určitě bych si koupila domeček a zbytek dala sestře. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Malinkej pustej ostrůvek.

Další odpovědi:

desítky let jsem sázel,každý týden,vždy jsem snil o tom jak bych to vše rozdělil,kdybych vyhrál,vznášel jsem se při tom pocitu až v oblacích.V neděli večer jsem byl zase zpět na zemi,teď jsem na podzim svého života přišel nato,že to co si nevidělám sám,tak mi nikdo nedá a můžu říci,že se mi takto žije lépe,než jenom snít.

Bronzový

Taky nesázíme, ale vždycky si s manželem říkáme: ....až vyhrajem ty miliony....tak jako první splatíme hypotéku, pak sobě i manželovi nový auto (máme rozhrkanýho formana :)), děti mají všechno co si jen můžou přát, snad jedině starší dceři bych koupila toho velkýho dinosaura co se na něm dá jezdit a mladší asi časem něco, až by si dokázala konkrétně říct. A když by ještě zbývalo, tak bysme dali oboum našim rodičům a sourozencům a když by ještě pořád zbývalo, tak bych darovala nemocnici na nějaký konkrétní přístroj, jo a dovča mimochodem :)
A když by pořád ještě zbývalo, tak už nevím....asi na horší časy...

Zlatý

A teď si vás kupim všetky :D

Pokročilý

sním o tom, co si koupím v sekáči za pátou cenu

Bronzový

Protože nesázím a na jiné štěstí zásadně nevěřím, tak se touto otázkou vůbec nezaobírám a žiju tím co mám a co si vydělám.

Pokročilý

Tak já bych si koupil auta, hodně aut, na tom bych určitě nešetřil :D :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.