gecco

Co byste si pomysleli o žákovi 2. ročníku oboru instalatér, když zapíše ´topenářské´ zadání „mezi dvě tři ruby“?

A co o jeho učiteli?

Jo – nejde o hantýtku – učitel diktoval „mezi dvě příruby“…
😉

Nejlepší odpověď
arygnoc

ešteže nenapísal „mezi dvě tři roby“. 😁

;-Q

Další odpovědi
Emefej

Po té, co vnučka počítala oběm, už si nemyslím vůbec nic.

anonym

Neznám hantýrku mezi instalatéry, takže budu tipovat: dej koudel mezi dva-tři závity nebo mezi fitinky vlož trubku. Něco podobného mi říkal mistr klempířský: vem šolajz, klapačky, bac hamr a švihej na dach!

marci1

Chudák malá, bylo by zajímavé ho pak vidět v praxi, jak hledá tu rubu, která je mezi druhou a třetí. 🙂 Je to smutné, ale je vidět, že má zcela jiné zájmy, než instalatérství. ☹