Avatar uživatele
bolak

Co byste si nechali zaplatit? (limit 10.000)

Kdybyste si mohli vybrat jednu věc (jedinou), kterou chcete, kterou byste si pořídili, kdybych vám ji zaplatil, jaká by to byla?

Jo a nepište věci jako štěstí, spokojenej život a podobný voloviny, jde mi o materiální věci, potřebuju to na jeden takový projekt/experiment.
Doplňuji:
Andělé: to tvý bánbůh ti to zaplať mi připomělo, jak mě kdysi dávno zastavila před poliklinikou cigánka a prosila mě o peníz. Já na ni tak koukal, v hubě víc děr jak zubů, říkal jsem si, dám ji třicet korun, třeba si aspoň dojde do druhýho patra na stomatologii, a vona když viděla že vodvírám peněženku, tak hned „cokoliv dáte panáčku, pánbůh vám to milionkrát vrátí!!!“, tak sem schoval těch třicet korun a dal jsem jí jen korunu..vona svraštila obočí, zašklebila se na mě a prej „jen to?!“ a já říkám „já sem skromnej člověk, panenko, mně miliónek stačí.....a běda Ti!!“

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, GM, Andělé, johana 56, Lucijej, Sůwa, briketka10, anonym, anonym, Mahoney, charliesheep před 4057 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Potřebovala bych novou postel nebo opravit dvd mechaniku na ntb,vyměnit hlavu…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Andělé

Lyže mi prosím kup a k nim celou výbavičku-boty,oblečení,brý­le,apod.a dětem takýýý…děkuju,pán bůh Ti to zaplať.:-D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

To bY jsi se tedy moc nepředal. Za 10,000 toho moc nekoupíš, nechal bych si koupit tabák , to by tak vyšlo cca na 5 kg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Momentálně odkládám koupi externího disku, to by tě zas tak draho nepřišlo, jenže u mne je to spíš z lenosti 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ahold

Jééééééé bolak.Díky za nabídku.
Už dlouho váhám mezi sporákem a sprchovým koutem.
A protože bys byl investor, tak ten výběr nechám na tobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Ten limit je v Kč?
Já bych si nechal zaplatit ten limit. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Mám vyhlídnuté pěkné botičky a k nim do páru kabelku a pásek…

Ale jinak bych byla schopná si těch deset tisíc vybrat v knihkupectví na knížkách :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

hrubou vomítku mý verandy 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zbynas

Oprava auta třeba.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

předplatil bych si něco, co stejně zaplatím .)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

jednu akcii firmy PHILIP MORRIS :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Nutně bych potřebovala nové pneu 205/55 R 16 letní, kdybys byl tak hodný. Ani by to 10 000 nestálo, stačí mi nějaké levnější, klidně barumky.Děkuji předem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
charliesheep

No,člověče,líbil by se mi víkend pro 2 v nějakém malém luxusním hotýlku,roman­tika,šumění lesa,klídek…To bude mít žena radost.Pošlu číslo účtu,atˇtam tu desítečku můžeš šoupnout. Jo a dííííky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
antík

Zaplatit šek :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já bych byla schopná to utratit za vše kolem květin – s blížícím se jarem by se to utácelo jejda…nemusela bych se tak krotit. A venku bych měla zase něco nového ......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

To jako v eurech nebo v Kč??

sorťák,stojí 8 táců.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lenča59

Chtěla bych ten 10ti tisíc :)

Jednou ve škole češtinářka řekla, ať na papír napíšem pět věcí bez kterých se neobejdem a bez kterých jo. Tak sem tam napsala tužka na oči, protože mě nic nenapadalo… a pak jak si to četla, do mě začla srat " a co jako zdravý, rodina? Seš teda pěkně naivní a namyšlená Lenko, to ti musím říct.." Tývole já měla chuť zařvat „táhni do p*dele, říkalas věci ne hodnoty!“ :DD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Kdybych mohl prosit, tak mým přáním je vlastnit http://img1.hy­perinzerce.cz/x-cz/inz/3218/3218378-jatecni-pistole-1.jpg Zbytek rád doplatím. Použil bych ji jednou, maximálně dvakrát!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Asi bych si zase vyjel do Francie. Sice by to za pár dnů pominulo, ale ty vzpomínky by mi nikdo nevzal. Materiálně bych to proměnil za jízdu do Marsej na pár dnů.

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Bolaku,tos mě rozesmál…:-D
hele to byla moje kámoška,my v tom jedem spolu…:)) a vrátil se Ti miliónek?

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

Bolaku, kdy oznámíš vítěze loterie?

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

zatím mě žádná odpověď nijak extra nezaujala :) až někdo popustí uzdu svý fantazie a přijde s něžím zajímavým, tak se zohodnu, jinak z toho nic nekouká :)

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Lucijej

ty jsou ale fouňa, takových nápadů a ty nic

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

charliesheep: já už se lekl že myslíš pro nás dva…

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

iceT: hlava je dobrá, neměnit!

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
iceT

myslíš?

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

zjentek: no tak řekni co :)

ježiš to sou vodpovědi na nic, já čekal že něco vymyslíte, něco co si přejete, co chcete, co si plánujete koupit ale buď se vám za to nechce utrácet peníze a nebo pořád ještě váháte, jestli teda jo nebo ne..

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

no asi bych si koupil pokračování „Timur a jeho parta“ s názvem " Jak to bylo s partou Timura" :O

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

teď mi to docvaklo.. jako fakt? A nešel by ten experiment vyřešit transfer cash a shipping and handling pouze za Timura, nebo Timura vynechat?

před 4056 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Alesh: tys byl vždycky vychcanej :)

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Alesh

spíš nejsem blbej 🙂

před 4057 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek