bolak

Co byste si nechali zaplatit? (limit 10.000)

Kdybyste si mohli vybrat jednu věc (jedinou), kterou chcete, kterou byste si pořídili, kdybych vám ji zaplatil, jaká by to byla?

Jo a nepište věci jako štěstí, spokojenej život a podobný voloviny, jde mi o materiální věci, potřebuju to na jeden takový projekt/experiment.
Doplňuji:
Andělé: to tvý bánbůh ti to zaplať mi připomělo, jak mě kdysi dávno zastavila před poliklinikou cigánka a prosila mě o peníz. Já na ni tak koukal, v hubě víc děr jak zubů, říkal jsem si, dám ji třicet korun, třeba si aspoň dojde do druhýho patra na stomatologii, a vona když viděla že vodvírám peněženku, tak hned „cokoliv dáte panáčku, pánbůh vám to milionkrát vrátí!!!“, tak sem schoval těch třicet korun a dal jsem jí jen korunu..vona svraštila obočí, zašklebila se na mě a prej „jen to?!“ a já říkám „já sem skromnej člověk, panenko, mně miliónek stačí.....a běda Ti!!“

Nejlepší odpověď
iceT

Potřebovala bych novou postel nebo opravit dvd mechaniku na ntb,vyměnit hlavu…

Další odpovědi
Andělé

Lyže mi prosím kup a k nim celou výbavičku-boty,oblečení,brý­le,apod.a dětem takýýý…děkuju,pán bůh Ti to zaplať.:-D

Drap

To bY jsi se tedy moc nepředal. Za 10,000 toho moc nekoupíš, nechal bych si koupit tabák , to by tak vyšlo cca na 5 kg

Sůwa

Momentálně odkládám koupi externího disku, to by tě zas tak draho nepřišlo, jenže u mne je to spíš z lenosti 🙂

ahold

Jééééééé bolak.Díky za nabídku.
Už dlouho váhám mezi sporákem a sprchovým koutem.
A protože bys byl investor, tak ten výběr nechám na tobě.

Alesh

Ten limit je v Kč?
Já bych si nechal zaplatit ten limit. 😉

Lucijej

Mám vyhlídnuté pěkné botičky a k nim do páru kabelku a pásek…

Ale jinak bych byla schopná si těch deset tisíc vybrat v knihkupectví na knížkách :o)

briketka10

hrubou vomítku mý verandy 🙂

Zbynas

Oprava auta třeba.

zjentek

předplatil bych si něco, co stejně zaplatím .)

huxa

jednu akcii firmy PHILIP MORRIS :)

GM

Nutně bych potřebovala nové pneu 205/55 R 16 letní, kdybys byl tak hodný. Ani by to 10 000 nestálo, stačí mi nějaké levnější, klidně barumky.Děkuji předem.

charliesheep

No,člověče,líbil by se mi víkend pro 2 v nějakém malém luxusním hotýlku,roman­tika,šumění lesa,klídek…To bude mít žena radost.Pošlu číslo účtu,atˇtam tu desítečku můžeš šoupnout. Jo a dííííky.

antík

Zaplatit šek :D

hanulka11

Já bych byla schopná to utratit za vše kolem květin – s blížícím se jarem by se to utácelo jejda…nemusela bych se tak krotit. A venku bych měla zase něco nového ......

honza19hk

To jako v eurech nebo v Kč??

sorťák,stojí 8 táců.

Lenča59

Chtěla bych ten 10ti tisíc :)

Jednou ve škole češtinářka řekla, ať na papír napíšem pět věcí bez kterých se neobejdem a bez kterých jo. Tak sem tam napsala tužka na oči, protože mě nic nenapadalo… a pak jak si to četla, do mě začla srat " a co jako zdravý, rodina? Seš teda pěkně naivní a namyšlená Lenko, to ti musím říct.." Tývole já měla chuť zařvat „táhni do p*dele, říkalas věci ne hodnoty!“ :DD

anonym

Kdybych mohl prosit, tak mým přáním je vlastnit http://img1.hy­perinzerce.cz/x-cz/inz/3218/3218378-jatecni-pistole-1.jpg Zbytek rád doplatím. Použil bych ji jednou, maximálně dvakrát!

anonym

Asi bych si zase vyjel do Francie. Sice by to za pár dnů pominulo, ale ty vzpomínky by mi nikdo nevzal. Materiálně bych to proměnil za jízdu do Marsej na pár dnů.

Andělé

Bolaku,tos mě rozesmál…:-D
hele to byla moje kámoška,my v tom jedem spolu…:)) a vrátil se Ti miliónek?

Lucijej

Bolaku, kdy oznámíš vítěze loterie?

bolak

zatím mě žádná odpověď nijak extra nezaujala :) až někdo popustí uzdu svý fantazie a přijde s něžím zajímavým, tak se zohodnu, jinak z toho nic nekouká :)

Lucijej

ty jsou ale fouňa, takových nápadů a ty nic

bolak

charliesheep: já už se lekl že myslíš pro nás dva…

bolak

iceT: hlava je dobrá, neměnit!

iceT

myslíš?

bolak

zjentek: no tak řekni co :)

ježiš to sou vodpovědi na nic, já čekal že něco vymyslíte, něco co si přejete, co chcete, co si plánujete koupit ale buď se vám za to nechce utrácet peníze a nebo pořád ještě váháte, jestli teda jo nebo ne..

zjentek

no asi bych si koupil pokračování „Timur a jeho parta“ s názvem " Jak to bylo s partou Timura" :O

zjentek

teď mi to docvaklo.. jako fakt? A nešel by ten experiment vyřešit transfer cash a shipping and handling pouze za Timura, nebo Timura vynechat?

bolak

Alesh: tys byl vždycky vychcanej :)

Alesh

spíš nejsem blbej 🙂