samicek333

Co byste řekli profesorovi, kdyby vám dal facku?

Náš profesor chemie mi dal při laborkách facku, ale za nic. Prostě se z ničeho nic otočil, něco řekl a dal mi facku. Jedna holka vedle mě kecala, ale když sem mu to říkala, tak mi nevěřil. Vůbec jsem nevěděla co říct nebo co udělat. Co byste mu řekli vy? Smí to vůbec?

Nejlepší odpověď
Drap

Tělesné tresty v našich školách byly již dávno zrušeny. Nesmí to. Kdybych o tom mohl rozhodnout já, tak bych je asi zase zavedl. V mnoha případech by to pomohlo.

Další odpovědi
badisko

co bych rekl …?.....dekuji..pane profesore.....nesmi to… ale nas ve skole normalne rezali hlana nehlava ..a nijak mi to neukodilo spise naopak…takova dobremirena rana …co si budem povidat…

venkovan

Předal jí té co patří a panu profesorovi poděkoval s tím, že jsem ji již přeposlal .
Smí? No – nesmí.
Ber to podle situace. Někdy prostě facka – pokud není smrtelná, není na škodu. Ba v pravou chvíli lepší než sáhodlouhý proslov. Ale co se stalo ve škole – to víš sama nejlíp.

frankie89

facku nebo záhlavec? v tom je rozdíl… já dostávala ve škole záhlavce v jednom kuse a v drtivé většině zaslouženě, ale někdy i neprávem… no neuškodilo mi to 😁, ale jestli ti dal facku, pak bych si možná i stěžovala.

led

Nie som zástanca fyzického dohovoru vyučujúceho žiakovi, ale na druhej strane aj krátka facka na laborkách chémie pri zmiešavaní dvoch ľátok do výbušnej zmesi môže zabrániť výbuchu.
Než začneme teda hodnotiť oprávnenosť reakcie učiteľa zamyslime sa nad miestom,témou a spôsobom vedenia pokusu a činnosťou všetkých zúčastnených s dôrazom na priamych účastníkov konfliktu…malá poznámočka -nie si známa ako „mluvka, která nemluví, jenom když spí“? ak áno, nediv sa učiteľovi-.
PS.
Skúste si spomenúť „cesta do hlubín študákovej duše“, výbuch na hodine chémie
http://www.csfd­.cz/film/3092-cesta-do-hlubin-studakovy-duse/

huxa

Nás na základní škole pohlavkouval školník v jednom kuse… to tolik ta facka znamená?

Jahodinx

O.O < Takto bych se tvářila a asi bych to na něj kecla říďovy!!!

panxnotdead

Jestli by to myslel vážně, tak bych mu jí vrátil.. já si nic nenechám líbit. Máme profesora na fyziku a ten taky dává pohlavky, ale ze srandy a je to nejlepší učitel :D

david22

Já osobně bych to vůbec neřešil. Prostě bych mu ji vrazil taky a hotovo. Vůbec bych z toho nedělal žádný problém.