Avatar uživatele
Stingo

co byste rekli partnerovi, ktery je urazeny, dva dny s vami nemluvi a neji, co uvarite?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 3740 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

Asi bych si poklozil otazku …PROC nemluvi a neji .?… A pak si s mi promluvil …vztah bez komunikace je bouby vztah …tvoje otazka je velice obecna… tak odpovidam take ..strucne …:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nic – co mu chceš říkat, když s tebou nemluví??
😉
Nevšímal bych si jej – ´naordinoval´ bych jemu i sobě klid.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Jestli víš důvod uraženosti a máš ty jiný názor, než on, bylo by moudré si večer sednout a popovídat si o tom. Kup láhvinku vína a svíčky a udělejte si při tomto intimním večeru nějaká pravidla soužití jak dál.
Jestli neznáš jeho důvod, je to horší, bude muset mluvit on. Udělej stejnou náladu, chovej se smířlivě a promluvte si. A pamatuj si, že do hlavy nikdo nikomu nevidí, je třeba o všem mluvit a nenechat to přerůst v mlčení či hádku

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Můj chlap taky jednou nechtěl kuře,co jsem upekla,protože bylo potřetí za měsíc a řekl,že teda nechce.No když nechtěl,tak nechtěl,nenutila jsem ho a když jsem nazítří udělala lasagně a dala mu na talíř,tak taky nechtěl,ale večer přišel škrabkat na vrátka,jestli si může vzít.Protože hlad je svině.Jenže on nebyl uražený,tak to byla jiná situace.
Zjisti si proč je partner uražený a pak podle toho se může odvíjet další scénář.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zistan

Nech ho vydusit on uzraje užij si ticha a porce navíc. Nebo se omluv když víš že to byla tvá chyba. !Neškemrej!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nic a nevařila bych, až ho to přejde. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nic.
Zauvažovala bych, jestli je pro mne tím správným …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když nechce jíst, co uvaříš, tak mu zkrátka říci, že až bude mluvit a jíst, tak teprve začneš vařit.Jinak ho nechat na studené kuchyni do té doby, než ho to přejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

„varuju tě, fakt sežeru všechno!“
Doplňuji:
„v noci jsi mluvil ze spaní, neustále sis chtěl povídat ..asi z hladu“ :o

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Neřekla bych mu nic, jen bych si myslela „trhni si nohou“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
horke-kakao

vyspat se s ním :D to by minimálně zbořilo ten tlak.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek