Stingo

co byste rekli partnerovi, ktery je urazeny, dva dny s vami nemluvi a neji, co uvarite?

Nejlepší odpověď
badisko

Asi bych si poklozil otazku …PROC nemluvi a neji .?… A pak si s mi promluvil …vztah bez komunikace je bouby vztah …tvoje otazka je velice obecna… tak odpovidam take ..strucne …:D

Další odpovědi
anonym

Nic – co mu chceš říkat, když s tebou nemluví??
😉
Nevšímal bych si jej – ´naordinoval´ bych jemu i sobě klid.

pusinka50

Jestli víš důvod uraženosti a máš ty jiný názor, než on, bylo by moudré si večer sednout a popovídat si o tom. Kup láhvinku vína a svíčky a udělejte si při tomto intimním večeru nějaká pravidla soužití jak dál.
Jestli neznáš jeho důvod, je to horší, bude muset mluvit on. Udělej stejnou náladu, chovej se smířlivě a promluvte si. A pamatuj si, že do hlavy nikdo nikomu nevidí, je třeba o všem mluvit a nenechat to přerůst v mlčení či hádku

iceT

Můj chlap taky jednou nechtěl kuře,co jsem upekla,protože bylo potřetí za měsíc a řekl,že teda nechce.No když nechtěl,tak nechtěl,nenutila jsem ho a když jsem nazítří udělala lasagně a dala mu na talíř,tak taky nechtěl,ale večer přišel škrabkat na vrátka,jestli si může vzít.Protože hlad je svině.Jenže on nebyl uražený,tak to byla jiná situace.
Zjisti si proč je partner uražený a pak podle toho se může odvíjet další scénář.

zistan

Nech ho vydusit on uzraje užij si ticha a porce navíc. Nebo se omluv když víš že to byla tvá chyba. !Neškemrej!

marci1

Nic a nevařila bych, až ho to přejde. 🙂

ivzez

Nic.
Zauvažovala bych, jestli je pro mne tím správným …

anonym

Když nechce jíst, co uvaříš, tak mu zkrátka říci, že až bude mluvit a jíst, tak teprve začneš vařit.Jinak ho nechat na studené kuchyni do té doby, než ho to přejde.

zjentek

„varuju tě, fakt sežeru všechno!“
Doplňuji:
„v noci jsi mluvil ze spaní, neustále sis chtěl povídat ..asi z hladu“ :o

GM

Neřekla bych mu nic, jen bych si myslela „trhni si nohou“.

horke-kakao

vyspat se s ním :D to by minimálně zbořilo ten tlak.