Bronzový

co byste rekli partnerovi, ktery je urazeny, dva dny s vami nemluvi a neji, co uvarite?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Asi bych si poklozil otazku ...PROC nemluvi a neji .?... A pak si s mi promluvil ....vztah bez komunikace je bouby vztah ....tvoje otazka je velice obecna... tak odpovidam take ..strucne ...:D

Další odpovědi:

Nic - co mu chceš říkat, když s tebou nemluví??
;-)
Nevšímal bych si jej - ´naordinoval´ bych jemu i sobě klid.

Stříbrný

Jestli víš důvod uraženosti a máš ty jiný názor, než on, bylo by moudré si večer sednout a popovídat si o tom. Kup láhvinku vína a svíčky a udělejte si při tomto intimním večeru nějaká pravidla soužití jak dál.
Jestli neznáš jeho důvod, je to horší, bude muset mluvit on. Udělej stejnou náladu, chovej se smířlivě a promluvte si. A pamatuj si, že do hlavy nikdo nikomu nevidí, je třeba o všem mluvit a nenechat to přerůst v mlčení či hádku

Zlatý

Můj chlap taky jednou nechtěl kuře,co jsem upekla,protože bylo potřetí za měsíc a řekl,že teda nechce.No když nechtěl,tak nechtěl,nenutila jsem ho a když jsem nazítří udělala lasagně a dala mu na talíř,tak taky nechtěl,ale večer přišel škrabkat na vrátka,jestli si může vzít.Protože hlad je svině.Jenže on nebyl uražený,tak to byla jiná situace.
Zjisti si proč je partner uražený a pak podle toho se může odvíjet další scénář.

Pokročilý

Nech ho vydusit on uzraje užij si ticha a porce navíc. Nebo se omluv když víš že to byla tvá chyba. !Neškemrej!

Zlatý

Nic a nevařila bych, až ho to přejde. :-)

Stříbrný

Nic.
Zauvažovala bych, jestli je pro mne tím správným ...

Stříbrný

Když nechce jíst, co uvaříš, tak mu zkrátka říci, že až bude mluvit a jíst, tak teprve začneš vařit.Jinak ho nechat na studené kuchyni do té doby, než ho to přejde.

Zlatý

"varuju tě, fakt sežeru všechno!"
Doplňuji:
"v noci jsi mluvil ze spaní, neustále sis chtěl povídat ..asi z hladu" :o

Bronzový

Neřekla bych mu nic, jen bych si myslela "trhni si nohou".

vyspat se s ním :D to by minimálně zbořilo ten tlak.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.