Avatar uživatele
Damiana

Co byste řekli muži, který vám řekne, že…

byste mohl(a) být jeho dcerou (v případě muže synem:-), ale vy víte, že on by mohl být spíš vaším dědečkem?

(Nestalo se to mě – to by si ten dědek nedovolil!:-D – ale pobavila jsem se reakcí dotyčné – nebo spíš dotčené… )
Doplňuji:
Abych doplnila to, co mu ta mladá žena řekla: Aha, to bych sice neřekla, ale konečně vím, co znamená: Starej, mladej!

Braník: To si nemyslím. Možná tak při dialogu, kdy víš co můžeš od toho člověka čekat, ale když nejsi připraven a hulvát se projeví sám za sebe, ihned, aniž by tě znal? To je jen nedostatek slušnosti a neznalost etikety, nic jiného. Navíc k ženě? Znám dost takových týpků, kteří odmítavé mlčení bohužel nepochopí a berou jej jako rozpustilou upejpavost a rozjedou svou slizáckou, přisprostlou fantazii na plné čáře. A ani nedbají na to, že je to druhé straně trapné. Když ho pak setře, takový týpek ještě vyskakuje a začne nadávat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, hanny 2, briketka10, anonym, anonym před 4074 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Tak zrovna teď jsem Vás asi nepochopil. Je mně čtyřiašedesát a mám dvě šikovné dcery 38 a 36 roků. Pokud jste zhruba stejného věku, pak bych Vám to klidně a bez vedlejších úmyslů řekl rovněž. Máme také už sedmnáctiletou fešnou vnučku a i ta by za dnešních poměrů klidně mohla být dcerou.
Pokud jde o nějaké to harašení, moje babča když dotírám používá jako desodorant repliku „jen se otři dědíku, vždyť ruka starcova je nevinná a nebo ruce pryč ty chlípný staříku“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Já bych mu řekla: „To asi těžko, protože moje maminka má dobrý vkus !“
Když je postarší žena za „diblíka“ je to dost trapné, směšné, ale tak nějak neškodné. Bohužel křepčící disco- staříci působí slizce a připadá mi, že mohou být
i nebezpeční. Odmítnutá starší ženská si pobrečí nebo se opije s kámoškou,
ale uražená mužská ješitnost chlípného staříka dost často exploduje v nějaký malér.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

určitě by záleželo, kdo to je :) tak mě napadlo dobrá odpověď, aby se dotčená osoba necítila tolik dotčená- „to víteže, dědečku“ :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nic a rovnou bych mu „jednu“ vrazila :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

Dudu napsal jsi to skvěle,pobavil jsem se ,jen tak dál,dávám palec
Braník,dovolit si může každý k každému jen to,co mu oný dotyčný jen povolí,
Doplňuji:
Damiano,jsou lidé,kteří jsou si sympatičtíi když je mezi nimi rozdíl třeba 30let a mají si co říct více ,víc jako lidé.kteří jsou si věkem rovni,
Když tě život naučí se dívat trošku jiným směrem než jen sexuálním a přitažlivým,tak je ten pohled z druhé strany o něco jiný.

Upravil/a: Braník

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

„Dědo mám hrozný hlad.Kam mně pozvete na oběd?“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

to vypadam fakt tak stare?tak to vam dekuju pane 🙂 urcite bych se neurazila.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Není nic snadnějšího než prostě poděkovat za pochvalu.
Doplňuji:
Je hezké pokud vás někdo – a třeba i cizí – bere jako vlastního potomka, kterého třeba sám/sama nemá.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Damiana

Braník: Díky za „upozornění“, ale nemyslím si, že bych byla tak jednosměrná jak si myslíš. Zkušeností – i z jiných „oblastí“, než z těch, na které jsi mě „odhadl“:-) mám možná víc, než si myslíš…:-)
Evidentně si v této chvíli jen nerozumíme, nemyslím to ale zle:-)
Nejde mi o generační problém jako takový – ten vždy byl a bude, btw – já s tím potíže nemám, dovedu vyjít (ale i vyběhnout 🙂 s každým…
Musí se posuzovat podle dané situace, konkrétních lidí, ne je házet všechny do jednoho pytle nebo naopak být k některým až moc tolerantní – kde a jaký je důvod, je-li vůbec.
Takže – jaká je vlastně tvá odpověd na mou otázku?:-))

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Protože jsem starý hulvát, určitě bych v takovém případě – na jeho místě uplatnil citát, který na adresu sestry Huňkové použil doktor Štrosmajer.

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

dudu: Opravdu bys řekl dámě, kterou neznáš, že je hloupá? Jen tak? Nevěřím.:-)

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

ne, ale myslel bych si to!

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Myslel by sis, že je hloupá jen proto, že se jí dotklo to, co tobě třeba přijde vtipné, ale jí to urazilo?
Každý má přece jinou míru vkusu a brát za „holubičku“ ženu jen proto, že nesdílí jaksi jadrnější smysl pro humor toho druhého se mi zdá… Divné…

před 4073 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

dudu: Opravdu bys řekl dámě, kterou neznáš, že je hloupá? Jen tak? Nevěřím.:-)

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

dudu: Opravdu bys řekl dámě, kterou neznáš, že je hloupá? Jen tak? Nevěřím.:-)

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

dudu: Opravdu bys řekl dámě, kterou neznáš, že je hloupá? Jen tak? Nevěřím.:-)

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Brr… Jsem v hotelu na nějaké cizí WiFi, klikla jsem jednou a je to tu čtyřikrát – pardon, Mea culpa to není…:-((

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

i kdyby 5× já si hezky početla :D

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Hm, dudu, nepochopil. ☹
Dědkovi bylo nejméně k osmdesátce, byl docela drze vlezlý (takový oplzlík) a řekla bych, že dotyčnou mladici dost urazil. S kecy typu: to se dneska nosí – byl fakt nechutný…:-(

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

:O))

před 4074 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek