Damiana

Co byste řekli muži, který vám řekne, že…

byste mohl(a) být jeho dcerou (v případě muže synem:-), ale vy víte, že on by mohl být spíš vaším dědečkem?

(Nestalo se to mě – to by si ten dědek nedovolil!:-D – ale pobavila jsem se reakcí dotyčné – nebo spíš dotčené… )
Doplňuji:
Abych doplnila to, co mu ta mladá žena řekla: Aha, to bych sice neřekla, ale konečně vím, co znamená: Starej, mladej!

Braník: To si nemyslím. Možná tak při dialogu, kdy víš co můžeš od toho člověka čekat, ale když nejsi připraven a hulvát se projeví sám za sebe, ihned, aniž by tě znal? To je jen nedostatek slušnosti a neznalost etikety, nic jiného. Navíc k ženě? Znám dost takových týpků, kteří odmítavé mlčení bohužel nepochopí a berou jej jako rozpustilou upejpavost a rozjedou svou slizáckou, přisprostlou fantazii na plné čáře. A ani nedbají na to, že je to druhé straně trapné. Když ho pak setře, takový týpek ještě vyskakuje a začne nadávat.

Nejlepší odpověď
dudu

Tak zrovna teď jsem Vás asi nepochopil. Je mně čtyřiašedesát a mám dvě šikovné dcery 38 a 36 roků. Pokud jste zhruba stejného věku, pak bych Vám to klidně a bez vedlejších úmyslů řekl rovněž. Máme také už sedmnáctiletou fešnou vnučku a i ta by za dnešních poměrů klidně mohla být dcerou.
Pokud jde o nějaké to harašení, moje babča když dotírám používá jako desodorant repliku „jen se otři dědíku, vždyť ruka starcova je nevinná a nebo ruce pryč ty chlípný staříku“.

Další odpovědi
anonym

Já bych mu řekla: „To asi těžko, protože moje maminka má dobrý vkus !“
Když je postarší žena za „diblíka“ je to dost trapné, směšné, ale tak nějak neškodné. Bohužel křepčící disco- staříci působí slizce a připadá mi, že mohou být
i nebezpeční. Odmítnutá starší ženská si pobrečí nebo se opije s kámoškou,
ale uražená mužská ješitnost chlípného staříka dost často exploduje v nějaký malér.

huxa

určitě by záleželo, kdo to je :) tak mě napadlo dobrá odpověď, aby se dotčená osoba necítila tolik dotčená- „to víteže, dědečku“ :)

briketka10

nic a rovnou bych mu „jednu“ vrazila :)

Braník

Dudu napsal jsi to skvěle,pobavil jsem se ,jen tak dál,dávám palec
Braník,dovolit si může každý k každému jen to,co mu oný dotyčný jen povolí,
Doplňuji:
Damiano,jsou lidé,kteří jsou si sympatičtíi když je mezi nimi rozdíl třeba 30let a mají si co říct více ,víc jako lidé.kteří jsou si věkem rovni,
Když tě život naučí se dívat trošku jiným směrem než jen sexuálním a přitažlivým,tak je ten pohled z druhé strany o něco jiný.

johana 56

„Dědo mám hrozný hlad.Kam mně pozvete na oběd?“

pizlicka

to vypadam fakt tak stare?tak to vam dekuju pane 🙂 urcite bych se neurazila.

anonym

Není nic snadnějšího než prostě poděkovat za pochvalu.
Doplňuji:
Je hezké pokud vás někdo – a třeba i cizí – bere jako vlastního potomka, kterého třeba sám/sama nemá.

Damiana

Braník: Díky za „upozornění“, ale nemyslím si, že bych byla tak jednosměrná jak si myslíš. Zkušeností – i z jiných „oblastí“, než z těch, na které jsi mě „odhadl“:-) mám možná víc, než si myslíš…:-)
Evidentně si v této chvíli jen nerozumíme, nemyslím to ale zle:-)
Nejde mi o generační problém jako takový – ten vždy byl a bude, btw – já s tím potíže nemám, dovedu vyjít (ale i vyběhnout 🙂 s každým…
Musí se posuzovat podle dané situace, konkrétních lidí, ne je házet všechny do jednoho pytle nebo naopak být k některým až moc tolerantní – kde a jaký je důvod, je-li vůbec.
Takže – jaká je vlastně tvá odpověd na mou otázku?:-))

dudu

Protože jsem starý hulvát, určitě bych v takovém případě – na jeho místě uplatnil citát, který na adresu sestry Huňkové použil doktor Štrosmajer.

Damiana

dudu: Opravdu bys řekl dámě, kterou neznáš, že je hloupá? Jen tak? Nevěřím.:-)

dudu

ne, ale myslel bych si to!

Damiana

Myslel by sis, že je hloupá jen proto, že se jí dotklo to, co tobě třeba přijde vtipné, ale jí to urazilo?
Každý má přece jinou míru vkusu a brát za „holubičku“ ženu jen proto, že nesdílí jaksi jadrnější smysl pro humor toho druhého se mi zdá… Divné…

Damiana

dudu: Opravdu bys řekl dámě, kterou neznáš, že je hloupá? Jen tak? Nevěřím.:-)

Damiana

dudu: Opravdu bys řekl dámě, kterou neznáš, že je hloupá? Jen tak? Nevěřím.:-)

Damiana

dudu: Opravdu bys řekl dámě, kterou neznáš, že je hloupá? Jen tak? Nevěřím.:-)

Damiana

Brr… Jsem v hotelu na nějaké cizí WiFi, klikla jsem jednou a je to tu čtyřikrát – pardon, Mea culpa to není…:-((

briketka10

i kdyby 5× já si hezky početla :D

Damiana

Hm, dudu, nepochopil. ☹
Dědkovi bylo nejméně k osmdesátce, byl docela drze vlezlý (takový oplzlík) a řekla bych, že dotyčnou mladici dost urazil. S kecy typu: to se dneska nosí – byl fakt nechutný…:-(

briketka10

:O))