Alča M.♥

Co byste raději snědli/vypili/y, kdybyste museli/y?

Doplňuji:
No teda, já teď mám velké balení Skittles a vy jenom nanuky. Ale jednou jsem měla celý Big Shock a málem jsem se z toho pogr**la

Nejlepší odpověď
anonym

10 nanuků

Hezky pomaloučku, v klidu a v horkém létě by to byla přece náramná pohoda.
Jojo, pamatuju klasický nanuk za 1,– Kč, kde by to určitě problém nebyl.
Doplňuji:
Klubru, tak uvažuji, na kom bys to násilí chtěl spáchat. Tedy na místě Alči bych se asi začala bát a příště nad otázkami více přemýšlela. Obzvlášť to doplnění, to je tedy dílo.

Další odpovědi
anonym

To bych radši spáchal/a sebevraždu

Pane Bože,za co nás trestáš!

Damiana

10 nanuků

Pokud to bude Magnum White udělám to, i když „nebudu muset.“

Btw – to je tedy nabídka! Nezklamala jsi. 🙂

anonym

To bych radši spáchal/a sebevraždu

Tu otázku s anketou by měli smazat, podněcuje k násilí :).

david22

trus od velblouda

Doplňuji:
Alčo !
nevím kolik ti je let, ale někdy dáváš otázky hodné možná tak puberťáka.
Aspoň se zasmějem :D