eLx

Co byste preferovali po smrti? Proč?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Prožít znova stejnej život, kterej žijete právě teď.

ale bez životních chyb.

Další odpovědi
barnajka

Jít se nudit do ráje.

Protože spousta mých blízkých už tam je…a ti ostatní, co mám ráda, tam dřív či později přijdou taky: jsou to hotoví andělé, takže do ráje jednou půjdou přímou cestou.

A nuda?! Ta rozhodně nehrozí ;)

lexx

Něco jinýho, podobně bezvýznamnýho.

reinkarnovat se v jiné hvězdné soustavě a ve vyšší formě existence, hlavně daleko od trestního lágru jménem Země

led

Něco jinýho, podobně bezvýznamnýho.

Už dlhé tisícročia prechádzam zo života do života. Len najhoršie (alebo najlepšie?) je to, že v čase medzi predchádzajúcim a nasledujúcim životom vždy zabudnem na všetko a keď sa znova narodím, musím sa znova všetko učiť. :(

anonym

Jít se nudit do ráje.

Poněvadž má adoptivní neteř barnajka si to šněruje právě sem, musím ji logicky následovat. Kromě toho, už tam mám také pár mých drahých.

anonym

Nechat se trochu potejrat v pekle.

do pekla čekat na kamarádku :)

Deli

Něco jinýho, podobně bezvýznamnýho.

Zůstat tu, byť neviditelná, abych dál mohla sledovat a chránit svou rodinu. Moje babička to tak dělá, občas ji vídáme.

Lyn

Něco jinýho, podobně bezvýznamnýho.

Mít možnost ho zbabrat zcela novým způsobem 😁

Saurus

Něco jinýho, podobně bezvýznamnýho.

Jít si užívat a radovat se do nebe!

DusanOrlik

Jen tak se rozplynout v nicotě.