Kohut57

Co byste popřáli Obamovi, když vyhrál?

Bude i u nás rozhodovat o prezidentovi voličská základna českých „Hispánců“, nebo asiočechů? Je tu možné porovnání, kdyby tito jednotně volili? Nebo nejsme ještě tak daleko a je to teprve budoucnost?
Doplňuji:
Mohl by třeba Okamura být jejich kůň?

Nejlepší odpověď
tom004

Přání Obamovi nechám na obyvatelích USA. Co musí splňovat volič u nás jistě víš. Takže je úplně jedno jestli je bílý, černý, nebo „kafebronz do zelena“. Ani bych nebyl překvapen, kdyby někdo otázku, která tak trochu zavání rasismem, smazal a já odpovídal zbytečně.

Další odpovědi
sandy45

Takovou vládu jako máme my.Konečně by se státy rozpadly.

bolak

aby mu dupali králíci

mosoj

Obamovi přát nic nemusím. Ale američanům blahopřeji k tomu že dokázali zvolit 2 x za sebou prezidenta černocha.Hrozně to vypovídá o rozdílech mezi českou a americkou společností.Nakonec i takto položená otázka něco vypovídá. O to více že v USA byl dříve zcela otevřený rasismus ve velkých rozměrech.

Drap

Prezidenta bude volit stejně jako v USA voličská základna všech kteří jsou k tomu oprávněni. To znamená mají příslušný věk, ten se v obou státech liší, a mají státní příslušnost daného státu.

elektrikář

Pokud bych mohl něco přát .Tak žádné další hurikány a podobné katastrofy.