leonessa

Co byste popřáli k narozeninám vedoucímu pracovníkovi?

Za hodinu budu přát osobě (v práci), která není přímo má nadřízená, ale je na vyšší pozici, než jsem já. Máme spolu denní kontakt a vzájemně se moc nemusíme. Nedokážu si proto ani představit, co jí mám popřát k narozeninám, aby to nevyznělo nějak..nemístně. Můžete mi poradit?

Odpovědi
chudst

A co treba obycejne: zaslechla jsem, ze mate dneska narozeniny, tak vam preji vse dobre (…) a v praci co nejmene stresu. (Nebo neco takoveho, vzdyt to nemusi byt specialni prani. Ac se vzajemne nemusite, jiste jej potesi jakekoliv prani.)

tom004

Na „přeji vše nejlepší“,se toho zas tak moc zkazit nedá.A podle situace,se dá případně pokračovat.

venkovan

Přeji vám abyste co nejdřív dostala slintavku,kulhavku, mor a kurděje abych se na vaše místo už konečně dostala.
Pokud to není to pravé – popřál bych jí hodně sluníčkových dnů v roce a pohodu i kdyř se mračí nad její hlavou nejen skutečné mraky.

led

„Prajem vám do budúcnosti vysoké dane.“

PS.
pre neznalých:
vysoké dane = vysoké príjmy