Zlatý

Co byste popřáli k narozeninám TV NOVA ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

At se maji jak umi a hlavne blizky konec ..teto TV stanice ...
Nemam rad TV obecne ..co predvadi Tv Nova je uz fakt moc ...Ikdyz ona zato ve sve podstate nemuze ....mohou za to lide to lide jsou tupi ..a priji si porady jako je Ulice ..a dalsi sra**y...

Další odpovědi:

Stříbrný

Ať dávají TELEVIZNÍ NOVINY A NE BULVÁR.Pokud chci vidět kvalitní zprávy, tak ČT1 a nebo Prima.
A pokud to nechtějí dělat, ať přepustí frekvenci někomu jinému.

Stříbrný

Samozřejmě, že všechno nejlepší do dalších let a mnoho spokojených diváků.
A buďme rádi, že ji i spolu s ostatními máme. Televizi sleduji od r.1954 tak vím co tam před nástupem nových stanic hráli.
Stačí si jen vybrat.

Zlatý

Přeji jen těm, které znám a mám rád. Nova tam nepatří..
Doplňuji:
Tedy nic.

Pokročilý

Dobré pořady, nové diváky, hodně štěstí.

Méně humusu a více kvalitních pořadů, zprávy vymanit z černé kroniky a více reportáží z dění ČR i světa.

Bronzový

Na novu se nekoukám.Abych se během 1 filmu dočkal 4x reklamačního času (nepočítám před a po filmu), můžu rovnou sledovat billboardy u cesty. Takže jediné co bych jím popřál ať se vzpamatujou, přestanou vysílat kraviny ve stylu ulice, zrušit teleshoping ve 4 ráno nebo ať zruší celou stanici.Pro mě je momentálně Prima TOP,Mají perfektní pořady,nepřehánějí s reklamou a pro naivní slepice co žerou telenovely Chuana Pervereze mají speciální kanál.TV jsem nesledoval 3 roky ale co jsem si všiml programů na primě tak musím říct že je to u mě pravidelný odpočinek

Stříbrný

lahny vystihl poměrně přesně i můj názor. Televizní noviny na Nově nestojí za nic, řeší jen samé bouračky, požáry a další pohromy, ale o dění ve světě a v naší republice pomalu ani cek. Přestala jsem se na zprávy Nova dívat, sleduji zprávy na Primě. Navíc Nova má snad nejdelší reklamy, pravidelně z důvodu dlouhých reklam vysílá pořady s 10-ti a více minutovým zpožděním, protože žije z reklam a na diváka se neohlíží.
popřála bych jí, aby nezvyšovala stále již tak dost vysoké platy svým moderátorům a ostatním zaměstnancům a co ušetří, to nechť přidá na provoz své stanice, pak nemusí investovat tolik času do reklam. Zprávy se asi nezmění, neboť musí být "poplatná" svým vlivným sponzorům.

Bronzový

Nic, nezajímá mne. Jen občas kouknu na zprávy.

Od té doby co TV Nova vysílá v televizních zprávách reportáže typu Láďa Hruška apod. jen blízký konec,tahle stanice jde pomalu ale jistě do kelu,viz mi stačil poslední silvestr,to byla ukázka naprosté debility,raději jsem přepl na Telku,kde byl silvestr 99 s e spoustou scének Bohdalové, Genzra, Šípa. . . Reklamy jsou v pořadech co 20 minut,samej de*entní seriál a vůbec.Rozhodně pro mě nejhorší stanice...hawk :)

Diskuze k otázce

anonym

Na zprávy koukám na Barrandově, ale co se tam stal "Šélesny, Ocelofý" ředitelem, tak to vypadá, že zprávy půjdou do kytek.

Zlatý

Sůwa

Proč se rozčilovat nad kvalitou pořadů? Je tolik televizních stanic, že si snad každý dokáže vybrat a kromě toho, není jen televize...
Já bych TV Nova naopak přála hodně úspěchů, jejich místo v televizní nabídce má nepopiratelnou hodnotu. Komu se to nelíbí, ať ... :-)

Bronzový

gagaga

suwo..tak me se tyka ta vase posledni veta ;(
:)
-iv-

Zlatý

Sůwa

Japato? Dyť není celá... :-)

Bronzový

gagaga

nene ..ja to pochopila dobre ..
komu se to nelibi ...at prepne ! :))

Zlatý

Sůwa

Proč se rozčilovat nad kvalitou pořadů? Je tolik televizních stanic, že si snad každý dokáže vybrat a kromě toho, není jen televize...
Já bych TV Nova naopak přála hodně úspěchů, jejich místo v televizní nabídce má nepopiratelnou hodnotu. Komu se to nelíbí, ať ... :-)

Zlatý

Sůwa

Omlouvám se za dvojí vložení, mám nový PC i OS a ještě v tom trošku tápu :-)

Zlatý

badisko

ad..suwa v poho me se to stava i na starem pc....;D..
apropo ...me se nova nelibi ...tak na ni ze zasady nekoukam ...na zpravy chodim na CT ..taky na dokumenty a dalsi porady...
o kterych si nova meze jen nechat zdat....

Zlatý

Sůwa

Já se na Novu dívám, ale důvod je poněkud zvrácený. Mně se totiž nejlíp usíná, když si před spaním přehrávám v hlavě všechny nedostatky ve shlédnutých seriálech a krásně mne to odvede od reality... :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.