Co byste popřáli k narozeninám TV NOVA ?

Nejlepší odpověď
badisko

At se maji jak umi a hlavne blizky konec ..teto TV stanice …
Nemam rad TV obecne ..co predvadi Tv Nova je uz fakt moc …Ikdyz ona zato ve sve podstate nemuze …mohou za to lide to lide jsou tupi ..a priji si porady jako je Ulice ..a dalsi sra**y…

Další odpovědi
anonym

Ať dávají TELEVIZNÍ NOVINY A NE BULVÁR.Pokud chci vidět kvalitní zprávy, tak ČT1 a nebo Prima.
A pokud to nechtějí dělat, ať přepustí frekvenci někomu jinému.

Jikra

Samozřejmě, že všechno nejlepší do dalších let a mnoho spokojených diváků.
A buďme rádi, že ji i spolu s ostatními máme. Televizi sleduji od r.1954 tak vím co tam před nástupem nových stanic hráli.
Stačí si jen vybrat.

beer

Přeji jen těm, které znám a mám rád. Nova tam nepatří..
Doplňuji:
Tedy nic.

Radomír.cz

Dobré pořady, nové diváky, hodně štěstí.

anonym

Méně humusu a více kvalitních pořadů, zprávy vymanit z černé kroniky a více reportáží z dění ČR i světa.

Awe

Na novu se nekoukám.Abych se během 1 filmu dočkal 4× reklamačního času (nepočítám před a po filmu), můžu rovnou sledovat billboardy u cesty. Takže jediné co bych jím popřál ať se vzpamatujou, přestanou vysílat kraviny ve stylu ulice, zrušit teleshoping ve 4 ráno nebo ať zruší celou stanici.Pro mě je momentálně Prima TOP,Mají perfektní pořady,nepřehánějí s reklamou a pro naivní slepice co žerou telenovely Chuana Pervereze mají speciální kanál.TV jsem nesledoval 3 roky ale co jsem si všiml programů na primě tak musím říct že je to u mě pravidelný odpočinek

pusinka50

lahny vystihl poměrně přesně i můj názor. Televizní noviny na Nově nestojí za nic, řeší jen samé bouračky, požáry a další pohromy, ale o dění ve světě a v naší republice pomalu ani cek. Přestala jsem se na zprávy Nova dívat, sleduji zprávy na Primě. Navíc Nova má snad nejdelší reklamy, pravidelně z důvodu dlouhých reklam vysílá pořady s 10-ti a více minutovým zpožděním, protože žije z reklam a na diváka se neohlíží.
popřála bych jí, aby nezvyšovala stále již tak dost vysoké platy svým moderátorům a ostatním zaměstnancům a co ušetří, to nechť přidá na provoz své stanice, pak nemusí investovat tolik času do reklam. Zprávy se asi nezmění, neboť musí být „poplatná“ svým vlivným sponzorům.

Hamon

Nic, nezajímá mne. Jen občas kouknu na zprávy.

venyjunior20

Od té doby co TV Nova vysílá v televizních zprávách reportáže typu Láďa Hruška apod. jen blízký konec,tahle stanice jde pomalu ale jistě do kelu,viz mi stačil poslední silvestr,to byla ukázka naprosté debility,raději jsem přepl na Telku,kde byl silvestr 99 s e spoustou scének Bohdalové,Gen­zra,Šípa…Rekla­my jsou v pořadech co 20 minut,samej de*entní seriál a vůbec.Rozhodně pro mě nejhorší stanice…hawk :)

anonym

Na zprávy koukám na Barrandově, ale co se tam stal „Šélesny, Ocelofý“ ředitelem, tak to vypadá, že zprávy půjdou do kytek.

Sůwa

Proč se rozčilovat nad kvalitou pořadů? Je tolik televizních stanic, že si snad každý dokáže vybrat a kromě toho, není jen televize…
Já bych TV Nova naopak přála hodně úspěchů, jejich místo v televizní nabídce má nepopiratelnou hodnotu. Komu se to nelíbí, ať … 🙂

gagaga

suwo..tak me se tyka ta vase posledni veta ;(
:)

  • iv-

Sůwa

Japato? Dyť není celá… 🙂

gagaga

nene ..ja to pochopila dobre ..
komu se to nelibi …at prepne ! :))

Sůwa

Proč se rozčilovat nad kvalitou pořadů? Je tolik televizních stanic, že si snad každý dokáže vybrat a kromě toho, není jen televize…
Já bych TV Nova naopak přála hodně úspěchů, jejich místo v televizní nabídce má nepopiratelnou hodnotu. Komu se to nelíbí, ať … 🙂

Sůwa

Omlouvám se za dvojí vložení, mám nový PC i OS a ještě v tom trošku tápu 🙂

badisko

ad..suwa v poho me se to stava i na starem pc…;D..
apropo …me se nova nelibi …tak na ni ze zasady nekoukam …na zpravy chodim na CT ..taky na dokumenty a dalsi porady…
o kterych si nova meze jen nechat zdat…

Sůwa

Já se na Novu dívám, ale důvod je poněkud zvrácený. Mně se totiž nejlíp usíná, když si před spaním přehrávám v hlavě všechny nedostatky ve shlédnutých seriálech a krásně mne to odvede od reality… 🙂