Leotom

Co byste mi doporučili abysem si dal v MC. Donaldu ,

Doplňuji:
Zatím sem tam v životě nebyl a chci to skusit :D

Nejlepší odpověď
quentos

raději nic a honem pryč, jsou to všechno nezdravé sr*čky.
Doplňuji:
Mně to jednou stačilo ;{))> měl jsem kdysi jednoho dlouhodobého klienta a na schůzky se mnou si zásadně vybíral jednu z nejdražších kaváren v Brně. Takže si dokážete představit, že to muselo být jak pěst na voko, když na naše poslední setkání navrhl jít do mekáče. Vždy jsem prosazoval zdravý životní styl, takže jsem se podvolil jen nerad; nehledě na to, kolik odpadu to produkuje.

Další odpovědi
lukas.zmizik

odchod
Doplňuji:
dej si raději někde guláš s pětima knedlama a cibulu

mosoj

Kup si co chceš, všechno je předražené !
Doplňuji:
Je to jídlo jako každé jiné. Nezdravé je jíst to neustále každý den.
Osobně když už musím, tak si dávám v KFC Longra cca za 30 Kč a vodu v plastu si koupím vedle u Číňanů.

Drap

Osobně bych ti doporučil, aby jsi peníz který tam hodláš utratit, hodil do kanálu a ještě na tom hodně vyděláš.

zjentek

Nic. Možná ochutnat,něco bez masa,pro ukojení té zvědavosti a rychle pryč. Do zahrádky.

Magda_Dockal

Doporučuji ruce pryč.

Třeba dokument supersize me – http://www.you­tube.com/watch?v=pmYr7Ub­s5MU

Pochopíš proč. Dávají cukr i do salátu.

skorcovaz

Burger King, nebo Horalku

terry

Já raději do KFC.
Jde o to, co ti chutná. Třeba zmrzlinu mají celkem dobrou. Chutnají mi i kuřecí nugety, ale Mc.Don. nevyhledávám.

Bedy

McDonalds, KFC, Burger King, přijde na to kredenc, všechno to produkuje odpad, který by možná nežral ani pes.

Klasický hamburger se dělá z toho nejhoršího masa – ze skeletů (z toho se třeba vyrábí výrobní salám – http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/683204-peklo-na-taliri-vyrobni-salam ), vše je plné emulgátorů, aby nám to hezky chutnalo a nutilo si dát ještě, vše se smaží na palmovém oleji, který je nejméně kvalitní, člověk se z toho kloudně nenají, je to předražené.

Jednou jsem tam byl – to jsem bohužel musel, ale nebyl jsem z toho nadšen.
Stejně jako quentos, snažím se prosazovat zdravý životní styl – však můžete juknout třeba sem www.zdravapotra­vina.cz – možná Vás chytne si nosit lupu do krámu a koukat, co která potravina obsahuje 🙂

Nicozjb

dva roky pravidelně kafe a tous za 25 k snídani neb jsem dělala naproti ale jinak nic moc.

Leotom

Takže není o co stát.

quentos

Přesně tak.