Miroslavst

Co byste doporučili po obědě? Jak se sestavuje menu?

Co byste doporučili po obědě jako další chod?
Jak vlastně takové menu vypadá? Jak se sestavuje?
http://fc05.de­viantart.com/fs16/f/­2007/177/2/8/Sun­dae_by_Kinjin1986­.jpg

Nejlepší odpověď
anonym

To vypadá lákavě,po obědě jako další chod já nejraději šlofíčka!

Další odpovědi
dagry

U mě po obědě jako další chod je spánek 🙂 A tu dobrotu cos nám tady naservíroval, tu bych si dala právě až po tom spánku.

panenka

Po obědě bych doporučila kávu a dezert např:jako je ten na obrázku

ReHu

Po obědě, krom zákusku (či poháru) určitě kávu. V pořadu Pod pokličkou na ČT1 říkali, že by káva měla být po každém obědě, už nevím co konkrítně, ale něco v tom smyslu, že usnadňuje trávení.
A vzhledem k tomu, že se většina energie spotřebuje na zpracování potravy, já doporučuji i klid na lůžku 🙂.

iceT

No,tak ted abych letěla fofrem do cukrárny…

leona digi

Menu by mělo vždy být pestré. Dodržují se zásady, že pokud dělám gulášovou polévku, nebude hl. chod guláš, nebo pokud bude kulajda nebude koprová omáčka. Polévka by měla mít vždy jinou barvu než hlavní chod. Také se dnes dělá menu, aby bylo lehčí tak, že buď je předkrm, hl. chod a zákusek a nebo polévka, hl.chod a zákusek. Hlavně saláty a ovoce na to nezapomínat.