romanos32

Co byste doporučili na regeneraci jater?

Ahoj,

co byste doporučili na regeneraci jater? Zajímají mne konkrétní léčiva, která prokazatelně fungují.

Díky.

Nejlepší odpověď
briketka10

ostropestřec mariánský kapky
užívám ho na prevenci mám je
špatný z léků..

Další odpovědi
mosoj

http://www.ce­lostnimedicina­.cz/jatra-a-jejich-detoxikace.htm
Doplňuji:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/724826/recep­t.jpg

Recept který jsem osobně dostal od paní Kamenické někdy kolem roku 1970.
Od té doby pomohl mnoha lidem a dětem !!!! Funguje i na cholesterol.
Nechávám si namíchat vždy 1/2 dávky. Je toho plný velký sáček. Skladuji v plechové krabici. Cena 1/2 dávky směsi v Plzni cca něco přes 200 Kč.

ivzez

Dobrý je Flavobion (osobně vyzkoušeno),
ale nedoporučuji bez konzultace s lékařem.

Obecně stačí vynechat alkohol (to lze i bez lékaře),
po třech měsících budou játra jako znovuzrozená …

gecco

Doporučuju kontaktovat dietologa a internistu… A s nimi se domluvit…
:-O
Jinak si – pravděpodobně, zlikviduješ i ty zbytky jater, které ti možná ještě fungují…!!!
___
Jaké máš potíže??? – symptomy, příčiny…
Čím jsou způsobeny???
___
A jóóó – ty nechceš zatěžovat státní zdravotní systém (a své příbuzné) svým dalším setrváváním v této společnost??
;-DD
Dej si panáka – nebo dva – sice ti to pomůže leda do hrobu, ale zato zvesela…

petrzelka

Určitě vyzkoušej olej z ostropestřce, kterej mi už hodněkrát pomohl.

Tady je nějaký info:
http://www.mu­jostropestrec­.cz/olej-z-ostropestrce-marianskeho/

marci1

Léčiva Ti může dle stavu Tvých jater doporučit jen lékař. Na podporu funkce jater je doporučován „ostropestřec mariánský“, jako tablety, olej, či kaše. 🙂
Otázky a odpovědi na podobné téma : http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=regenera­ce%20jater

petrzelka

Určitě vyzkoušej olej z ostropestřce, kterej mi už hodněkrát pomohl.

Tady je nějaký info:
http://www.mu­jostropestrec­.cz/olej-z-ostropestrce-marianskeho/

gecco

Petrželko – a nějaký odkaz na majitele/správce oněch stránek???
Kdyžuž se tam pokouší o nějaký prodej, minimálně neuvedením takových údajů porušuje zákon – o spíše minusové věrohodnosti vůči nabízeným preparátům ani nehovoře…
😁
Reklama ´jak sfiňa´…

mosoj

I jdi ty brebto ..........
Taky dělám reklamu bábě z Radnic. Už je nějakej ten pátek mrtvá. Jezdili k ní i prezidenti z celého světa.

Jakou radu jsi dal ty ?

anonym

…jezdili k ní i prezidenti z celého světa… a už jsou na onom světě.

gecco

Mou radu si můžete přečíst – je to má odpověď…
😁
A to, že daný web porušuje zákon je čirý fakt…
___
I vy „brebto“ – LOL…

mosoj

Extrakty z ostropestřce se prodávají na každém rohu. I LIPOVITAN prodávaný v lékárně je ostropestřec. Býval tam i vitamín B12, ale to víš dnes se krade všude.

briketka10

Lipovitan jsem taky užívala, ale
zapomínala jsem ho brát mám
těch tabletek tolik, tak jsou mi
ty kapičky příjemnější :))

gecco

Vy si stěžujete, že „dnes se krade všude“ – a nevadí vám to???
To fakt rozum nepobere…