Pokročilý

Co byste donesli na vánoční besídku ke svému nadrřízenému?

Zítra mám jít na vánoční besídku ke svému řediteli, kde budou i naši přátelé. Každý z nás dostal za úkol donést něco dobrého. Měla jsem vplánu donést něpečený dort z kysané smetany, ale dozvěděla jsem se, že sladkých zákusků už tam bude dost. Co byste tam donesli vy? Něco slaného? Ještě podotýkám, že nejsem žádná speciální kuchtička :) A další problém je v tom, že jsou to všichni vegetariáni. Děkuji za jakoukoliv radu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

udělej sýrovou mísu/sýrů je moc druhů ,takže si každý najde tu svou oblíbenou chuť/, přidej ořechy, hroznové víno ,olivy černé i zelené

Další odpovědi:

Zlatý

Dobrý den. Mně se docela daří s takovýmto ježkem.Dá se udělat v různých variantách, masový, zeleninový, atd. A když jsou vegetariáni,zvolil bych kombinaci sýrů,kiwi,pomerančů,nebo sladká varianta,datle,fíky,a vhodně doplnit.Těch možností je opravdu hodně.Navíc na stole vypadá ježek perfektně.Ta fotka je nic moc,jenom pro ilustraci.Přeji úspěch,s čímkoliv.

http://img.nadapenny.com/…

Bronzový

já bych koupila balíček listového těsta, rozválela, posypala sýrem a nějakým kořením (grilovací, chilli, kmín, apod.) nakrájela na tyčinky nebo čtverečky a šup s tím do trouby... moc práce to nedá a ňamka to je náramná :)

Zlatý

mísu ovocného salátu

Zlatý

Něco slaného.Třeba sušená rajčata v oleji s mozzarelou - na tom teď "ujíždí" moje dcera.

Zlatý

Pár švestiček ze zahrádky...?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.