leonessa

Co byste donesli na vánoční besídku ke svému nadrřízenému?

Zítra mám jít na vánoční besídku ke svému řediteli, kde budou i naši přátelé. Každý z nás dostal za úkol donést něco dobrého. Měla jsem vplánu donést něpečený dort z kysané smetany, ale dozvěděla jsem se, že sladkých zákusků už tam bude dost. Co byste tam donesli vy? Něco slaného? Ještě podotýkám, že nejsem žádná speciální kuchtička :) A další problém je v tom, že jsou to všichni vegetariáni. Děkuji za jakoukoliv radu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

udělej sýrovou mísu/sýrů je moc druhů ,takže si každý najde tu svou oblíbenou chuť/, přidej ořechy, hroznové víno ,olivy černé i zelené

Další odpovědi
tom004

Dobrý den. Mně se docela daří s takovýmto ježkem.Dá se udělat v různých variantách,ma­sový,zelenino­vý,atd. A když jsou vegetariáni,zvolil bych kombinaci sýrů,kiwi,pome­rančů,nebo sladká varianta,datle,fí­ky,a vhodně doplnit.Těch možností je opravdu hodně.Navíc na stole vypadá ježek perfektně.Ta fotka je nic moc,jenom pro ilustraci.Přeji úspěch,s čímkoliv.

http://img.na­dapenny.com/t20/113­50/nadap020122993­510232.jpg

pokazdejinak

já bych koupila balíček listového těsta, rozválela, posypala sýrem a nějakým kořením (grilovací, chilli, kmín, apod.) nakrájela na tyčinky nebo čtverečky a šup s tím do trouby… moc práce to nedá a ňamka to je náramná :)

Drap

mísu ovocného salátu

hanny 2

Něco slaného.Třeba sušená rajčata v oleji s mozzarelou – na tom teď „ujíždí“ moje dcera.

fcoop

Pár švestiček ze zahrádky…?