Avatar uživatele
leonessa

Co byste donesli na vánoční besídku ke svému nadrřízenému?

Zítra mám jít na vánoční besídku ke svému řediteli, kde budou i naši přátelé. Každý z nás dostal za úkol donést něco dobrého. Měla jsem vplánu donést něpečený dort z kysané smetany, ale dozvěděla jsem se, že sladkých zákusků už tam bude dost. Co byste tam donesli vy? Něco slaného? Ještě podotýkám, že nejsem žádná speciální kuchtička :) A další problém je v tom, že jsou to všichni vegetariáni. Děkuji za jakoukoliv radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, tom004, Georgo2010 před 4513 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

udělej sýrovou mísu/sýrů je moc druhů ,takže si každý najde tu svou oblíbenou chuť/, přidej ořechy, hroznové víno ,olivy černé i zelené

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Dobrý den. Mně se docela daří s takovýmto ježkem.Dá se udělat v různých variantách,ma­sový,zelenino­vý,atd. A když jsou vegetariáni,zvolil bych kombinaci sýrů,kiwi,pome­rančů,nebo sladká varianta,datle,fí­ky,a vhodně doplnit.Těch možností je opravdu hodně.Navíc na stole vypadá ježek perfektně.Ta fotka je nic moc,jenom pro ilustraci.Přeji úspěch,s čímkoliv.

http://img.na­dapenny.com/t20/113­50/nadap020122993­510232.jpg

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pokazdejinak

já bych koupila balíček listového těsta, rozválela, posypala sýrem a nějakým kořením (grilovací, chilli, kmín, apod.) nakrájela na tyčinky nebo čtverečky a šup s tím do trouby… moc práce to nedá a ňamka to je náramná :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

mísu ovocného salátu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Něco slaného.Třeba sušená rajčata v oleji s mozzarelou – na tom teď „ujíždí“ moje dcera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Pár švestiček ze zahrádky…?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek