Shady

Co byste dělali když byste našli doma mrtvého medvěda?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Pokud někdo doma najde mrtvého medvěda, je nejvyšší čas, aby to přestal hulit:-DDD

Další odpovědi
Beer4Real

Ušil bych si na zimu kožich.

jjj123456789

Snědl bych ho.

anonym

Konečně bych si ho mohla pořádně prohlídnout z blízka 🙂

anonym

Co, ty nějakého doma máš?

Doplňuji:
Zašla bych na psychiatrii......

marci1

Přikryla bych ho peřinou a také se uložila k zimnímu spánku ! 🙂

kubik!

Zauvažovala bych jestli bych se z té jeskyně neměla přestěhovat…

Nazdar Bazar

Nacpal bych ho do komunálního odpadu.

beruskaa

Podle toho jak by byl „zabit“. Kdyby byl pobodaný nožem a já bych byla doma sama a věděla jsem že já to nebyla tak bych neváhala a okamžitě bych i v pižamu vyběhla ven a zavolala blýžkým a samozdřejmě policii. Potom bych doma nemohla být sama a pořídila by jsem si ochranku. Pokud by byl mrtvý normální smrtí a existovalo by logické vysvětlení jak se mi do domu dostal. Zavolala bych policii a vše OK. V obouch případech bych se přestěhovala. Kdyby to byl žertík tak bych ty lidi asi „uškrtila“. Rozkmhodně bych se dlouho vzpamatovávala.