Rocker01

Co byste dělali kdyby vás honila armáda?

Nejlepší odpověď
bolak

Klasika, nalákal bych je všechny na jedno místo a pak…

…bych je obklíčil.

Další odpovědi
kapka

Tož, sílu mám, prorazím pěstí dokonce i mokré noviny, ale přesilu, jako bolak bych nezvládla. Já bych strašně rychle utíkala a protože každý člověk jinak rychle běhá, tak by mě doháněli jeden po druhém a já bych je tedy mohla jednotlivě jednoho po druhém likvidovat. 😁

eLx

začal bych honit někoho jinýho a dělal, že jsem taky armáda..

Drap

Asi bych se nechal dohnat. Bylo by jich na mě moc

led

Tých pár tisíc vojakov?
Moji kamaráti sú vždy v pohotovosti a podľa potreby si niekoho z nich zavolám:
Plukovník John ‚Hannibal‘ Smith aj s jeho A-týmom,
Mc Gywer, Chuck Norris, Kapitan Klos a mjr.Zeman
si s tým hravo poradia…
PS.
Prepáčte, ale telefonne číslo na nich je neverejné. Nepýtajte ho.
Doplňuji:
Pre Fablen,
tankov sa nebojte, na tie stačí bicykel. Ako v tom starom vtipe:
Zpráva z novín – „Československý cyklista zrazil ruský tank. Tank bol ťažko poškodený. Cyklista aj s bicyklom z miesta činu ušiel.“

fablen

pokud to bude pěšky, tak bych utíkala se schovat do nejbližší restaurace, roztočila tam piva a doufala, že budou pořádně žízniví…popijeme…a oni zapomenou proč mě vlastně honili

kdyby to bylo vozem, bylo by to horší, to bych jim určitě ujet nestihla, protože s tím ořem, co mi stojí před panelákem bych neměla proti tankům šanci

karel4

vzal bi sem tlustyho chlapa a donutil bich ho a bi si prd