MirKop

Co byste dělali, kdyby se vám chtělo brečet, ale nechtěli to ukázat?

Nejlepší odpověď
iceT

Šla bych brečet tam,kde mě nikdo neuvidí.Nebo polknu slzy a dělám hrdinu.

Další odpovědi
briketka10

Brečím, jak želva při každé příležitosti
dojme mě prostě všechno.
Nejvíc lidi, který týrají zvířata oplatila bych
jim to stejně, jak těm zvířatům :((

Zbynas

Pokusit se co nejintenzivněji myslet na příjemné věci a zahnat smutnou myšlenku.
Začít vymýšlet nějaký vtip, klidně na úkor té smutné myšlenky, pak už ti přijde vtipný i ten samotný paradox.

dandajen

1.) Jdu na záchod, zamču se a bečím
2.) Zasměju se a budu se smát tak dlouho, dokut slzy nepovolí a řeknu, že jsem se tak smál, ža mi tekli slzy.
2.) Zamračit se, pak slzy nevytečou

anonym

To mi nejde, rozbulím se na dvě doby, utéct nestihnu :-O

led

Chce to len trochu cviku, nedať najavo svoje myšlienky, svoje city. Veď herci nie sú len na javisku, ale aj v bežnom živote. Ak dokážete napríklad na trhu zahrať scénku, aby ste získali nižšiu cenu, alebo pozorne počúvate svojho šéfa a tvárite sa podľa situácie, aj keď myšlienky vnútri hlavy behajú úplne inde, určite dokážete nedať najavo svoje city aj v smutnej, či veselej situácii. Treba len chcieť.
Na otázku „Co byste dělali, kdyby se vám chtělo brečet, ale nechtěli to ukázat?“ nedala by som to najavo.

Löwe

Začal bych se smát… No na pohřbu bych nedopadl asi nejlíp…

gecco

Nebrečím – ale občas se vzteknu…
😉

Nevíteto?

Dala bych si na stole hlavu do rukou, aby můj obličej nebyl vidět. Myslím takhle: http://thumbs­.dreamstime.com/z/scho­ol-boy-head-desk-6782871.jpg Nebo bych to potlačovala.

bolak

Šel bych kadit.