solsol

Co byste dělali kdyby kotě mělo jenom jedno oko? :O

Nejlepší odpověď
Rocker

Byl by to mazlík,stejně jako kotě se dvěma očima.

Další odpovědi
Drap

S tím se asi nedá nic dělat. Kočka může vyrůst a spokojeně žít i s jedním okem

beer

No skleněné bych mu nedával, ale i to už jde zařídit ))
Tedy pokud by to byla moje kočka, staral bych se o ni jako o každou jinou kočku a pokud by byla cizí, tak nic. Je to stejné, jako když vidím jednookého člověka – co bych měl asi dělat??
Doplňuji:
Pokud máš na mysli jak o takto hendikepovanou kočku pečovat – jako o každou jinou. Oční jamka ji zaroste a řešit se to musí na veterině teprve tehdy, když je v tom místě nebo jeho okolí nějaký problém.
Vet.praxe

NikkiD

I úplně slepá kočka dokáže žít plnohodnotný život. Je to hlavně díky vouskům, které kočkám slouží jako slepecká hůl.
Tudíž bych se k němu chovala stejně jako k normálnímu koťátku 🙂 (hlavně zajistit, aby bylo o špatné očko profesionálně postaráno)

mikee.nikee

Čáry máry fuk… a má dvě oči :D

kočičky love

jet na veterinu a tam se uvidí

gagaga

asi to, co bych udelala , kdyby dite melo jedno oko .. :)
nebojte, misku se zradlem najde i s jednim ocickem :)

  • iv-