Baromut

Co byste dělali?

Dnes jsem byla u přítele a potřebovala jsem na internet. Tak jsem si sedla k počítači, otevřela prohlížeč a chtěla napsat adresu www. První 3 odkazy, co se mi objevily byly profily holek na seznamce. Nenávidím ho za to, ale zároveň ho nechci ztratit (byli jsme spolu rok a půl). Co byste dělali?

Nejlepší odpověď
anonym

Zaregistruj se tam 🙂

Další odpovědi
mojitek

no,můžou to být jeho kamarádky se kterýma se už znal předtím,anebo hledá flirtík…kdo ví. Tak ho vyzkoušej,zare­gistruj se tam pod jinou identitou a z pár řádků s ním zjistíš jak na tom jsi. Chlácholit se,že „je to normální“ a že" jsi zbytečně žárlivá" je nesmysl .Lepší je vědět na čem jsi než být s někým pro koho nejsi jediná a kdo ti lže. Je to na tobě

marci1

Nesuď předčasně. Může to být úplně jinak, než si myslíš. Třeba počítač použil jeho kamarád. A nebo si seznamku prohlížel jen tak, ze zvědavosti.

Questman

Nechám to být a nechovám se jako žárlivá kráva -_-

Agneta

Aha, a údajně je v manželství běžné, že žena po porodu posílá manžela do bordelu. Jak se k tomu stavíš?:DDDD

Nechápavé

To dela kazdy kluk ikdyz uz holku ma ;)

Mirdas

Začít si s ním dopisovat.

anonym

Zeptej se ho na to,co ti na to odpoví,pak můžeš soudit.
myslím,že je to ale normální koukat po jinejch,děláme to skoro všichni.
Pokud tě má rád a ty jeho,tak snad domluva bude lepší nežli nenávist.
Doplňuji:
Není náhodou tohle tvůj přítel?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/miluji-manzelku