Avatar uživatele
marťa382

Co byste dali mamince ke Dni matek?

Zítra je Den matek a já nevím, co mám mamce dát jako dárek. Posledně jsem jí udělala snídani do postele. Nemáte návrh na nějakou zajímavou snídani? Nebo nějaký dáreček? Když mi bylo 7, tak jsem malovala obrázky :D,ale teď je mi 14…Prosím, poraďte.
Doplňuji:
Amie: Ano, máš pravdu, až v neděli. Pardon, spletla jsem to. Ale poradit mi můžete i tak. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, veruska před 4343 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Stejně jako většina ostatních jsem mamince dával kytičku. Největší radost měla, když jsem jí jednou ke dni matek přinesl nádherně rozkvetlou větvičku citroníku, který jsem tehdy úspěšně pěstoval.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Za nás se slavilo vehementně MDŽ,to se vždycky chlapi na nějaké podnikové akci ztřískali a domů dorazili s ovadlým karafiátem-což byla jediná řezaná kytka ke koupení,pokud sis vystála frontu.Tehdy jsme o nějakém svátku matek neměli tušení.
Dnes máš spoustu možností,tak něco využij…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

nevím jak vy, ale já se za obrázky nestydím ani v osmadvaceti. Je to totiž něco, co je od srdce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Akákoľvek pozornosť, aj samotné poďakovanie poteší. V dnešnej uponáhľanej , komerčnej dobe už to, že si dieťa spomenie na matku a poďakuje jej…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že ty ji nemusíš kupovat dárky , stačí jí dát pusu a poděkovat za vše ,co pro tebe dělá – uvidíš jak ji dojmeš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Když ještě žila,tak kytku,nejlépe natrhaných konvalinek.Teď jí dám kytku na hřbitov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

My jí dáváme kytičku – řezanou i v květináči, bonbošku, voňavku nebo knížku…jak kdy :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Nech mamince zvětšit nějakou vaši společnou povedenou fotku. Můžeš ji třeba ještě předtím nějak hezky upravit v počítači. Vyjde to zhruba na stovku, clip rámeček také není drahý, uvidíš, že bude mít radost. A určitě by neměla chybět kytička.
Co se týká zajímavé snídaně… Vynikající bude třeba ciabatta, kterou rozřízneš, lehce opečeš, pokladeš plátky rajčat a mozzarelly a lístky čerstvé bazalky. Zakápneš olivovým olejem a osolíš. Nebo si můžeš pohrát se srdíčkovým chlebem. V asi centimetr vysokém krajíci chleba vykrojíš uprostřed srdíčko a opečeš lehce z jedné strany na oleji. Otočíš a do srdíčka opatrně vklepneš malé vajíčko a dosmažíš.
K tomu jí udělej smoothie (rozmixuj mango a hrušku a trochu nařeď vodou – je to vynikající kombinace).
Přeji ti, ať v neděli hezky svátek oslavíte a ať připraviš cokoli, ať má maminka radost. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Já nic, protože nemám maminku a když jsem ji ještě m+ěl, taqk jsem jí přával, dával kytku a dárky vždy k MDŽ. A ne ke dni matek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

zítra? já myslela až v neděli – 2. květnovou neděli…
Doplňuji:
já koupím bílou růži s bonboniérou nebo pořádnou dávkou skřipců na sponky, který se záhadným způsobem vytratili z našeho domu a dost tu chybí.

Upravil/a: Amie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Plavecký kurz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
IvkaH

Každý rok se snažím dávat něco jiného. Jednou to je svíčka, podruhé květina, bonboniéra a letos bych jí chtěla dát její oblíbenou květinu na krk https://www.o­livie.cz/2334-stribrny-nahrdelnik-ruze/

Avatar uživatele
Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2151 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek