marťa382

Co byste dali mamince ke Dni matek?

Zítra je Den matek a já nevím, co mám mamce dát jako dárek. Posledně jsem jí udělala snídani do postele. Nemáte návrh na nějakou zajímavou snídani? Nebo nějaký dáreček? Když mi bylo 7, tak jsem malovala obrázky :D,ale teď je mi 14…Prosím, poraďte.
Doplňuji:
Amie: Ano, máš pravdu, až v neděli. Pardon, spletla jsem to. Ale poradit mi můžete i tak. :)

Nejlepší odpověď
dudu

Stejně jako většina ostatních jsem mamince dával kytičku. Největší radost měla, když jsem jí jednou ke dni matek přinesl nádherně rozkvetlou větvičku citroníku, který jsem tehdy úspěšně pěstoval.

Další odpovědi
anonym

Za nás se slavilo vehementně MDŽ,to se vždycky chlapi na nějaké podnikové akci ztřískali a domů dorazili s ovadlým karafiátem-což byla jediná řezaná kytka ke koupení,pokud sis vystála frontu.Tehdy jsme o nějakém svátku matek neměli tušení.
Dnes máš spoustu možností,tak něco využij…:D

quentos

nevím jak vy, ale já se za obrázky nestydím ani v osmadvaceti. Je to totiž něco, co je od srdce.

led

Akákoľvek pozornosť, aj samotné poďakovanie poteší. V dnešnej uponáhľanej , komerčnej dobe už to, že si dieťa spomenie na matku a poďakuje jej…

hanulka11

myslím, že ty ji nemusíš kupovat dárky , stačí jí dát pusu a poděkovat za vše ,co pro tebe dělá – uvidíš jak ji dojmeš

hanny 2

Když ještě žila,tak kytku,nejlépe natrhaných konvalinek.Teď jí dám kytku na hřbitov.

Lucijej

My jí dáváme kytičku – řezanou i v květináči, bonbošku, voňavku nebo knížku…jak kdy :o)

Damiana

Nech mamince zvětšit nějakou vaši společnou povedenou fotku. Můžeš ji třeba ještě předtím nějak hezky upravit v počítači. Vyjde to zhruba na stovku, clip rámeček také není drahý, uvidíš, že bude mít radost. A určitě by neměla chybět kytička.
Co se týká zajímavé snídaně… Vynikající bude třeba ciabatta, kterou rozřízneš, lehce opečeš, pokladeš plátky rajčat a mozzarelly a lístky čerstvé bazalky. Zakápneš olivovým olejem a osolíš. Nebo si můžeš pohrát se srdíčkovým chlebem. V asi centimetr vysokém krajíci chleba vykrojíš uprostřed srdíčko a opečeš lehce z jedné strany na oleji. Otočíš a do srdíčka opatrně vklepneš malé vajíčko a dosmažíš.
K tomu jí udělej smoothie (rozmixuj mango a hrušku a trochu nařeď vodou – je to vynikající kombinace).
Přeji ti, ať v neděli hezky svátek oslavíte a ať připraviš cokoli, ať má maminka radost. 🙂

Drap

Já nic, protože nemám maminku a když jsem ji ještě m+ěl, taqk jsem jí přával, dával kytku a dárky vždy k MDŽ. A ne ke dni matek.

Amie

zítra? já myslela až v neděli – 2. květnovou neděli…
Doplňuji:
já koupím bílou růži s bonboniérou nebo pořádnou dávkou skřipců na sponky, který se záhadným způsobem vytratili z našeho domu a dost tu chybí.

Michal Kole

Plavecký kurz

IvkaH

Každý rok se snažím dávat něco jiného. Jednou to je svíčka, podruhé květina, bonboniéra a letos bych jí chtěla dát její oblíbenou květinu na krk https://www.o­livie.cz/2334-stribrny-nahrdelnik-ruze/

Monička123

Příspěvek smazán administrátorem.