_aduŠška_

co bylo hlavním cílem německých okupantů?

potřebuji vědět co bylo hlavním cílem německých okupantů.Předem Dě­kuji

Nejlepší odpověď
quentos

myslíte za Druhé světové války? Chtěli si podmanit a poněmčit celou Evropu /resp. to bylo hlavním přáním Hitlera a okupanti mu v tom ochotně vypomohli/ (zaplaťpámbu příliš velké sousto…)

Další odpovědi
anonym

Trochu jiný pohled-zkuste knihu"Jitro kouzelníků."
Kdyby to byla jen půlka,čtvrtina pravdy-reality
=dost věcí jinak.

led

Okupovať /násilne obsadiť územie/
Hlavnou úlohou okupantov je obsadiť dobyté územie pomocou armády. V prípade Velkonemeckej ríše bolo ich úlohou dobyť, obsadiť, ponemčiť – prípadne vysťahovať pôvodné obyvateľstvo, začleniť do jedného štátu.

mivrz

Němci chtěli „vypěstovat“ árijskou rasu (blonďáky s modrýma očima). Vše ostatní zničit.